Нові надходження

new
0 грн
new
0 грн
new
0 грн
new
0 грн
new
0 грн
new
0 грн

Купити двері і вікна в інтернет-магазині AmbassaDoor

Вхідні двері — це перше враження гостя і символ захищеності для власника дому. Тому вони повинні бути красивими, функціональними, надійними і міцними. Саме такі двері пропонує купити компанія AmbassaDoor. Ми працюємо на українському ринку з 2004 року, проводячи постійний відбір найкращих виробників — як зарубіжних, так і вітчизняних.

Купити двері в салоні AmbassaDoor

Наш мультибрендовий салон співпрацює з торговими марками Nova De Lucci, «Меранті плюс», ELDOOR (Київ), «Фадо» (Дніпро), «Двері та сходи з масиву дерева» (Львів). Товари від AmbassaDoor — це не просто деталі інтер'єру, це витвори мистецтва, оформлені майстром вручну. Різьба, вітражі, ексклюзивне скло, цінні породи дерева — це те, що вам запропонують тільки у нашому салоні. Класичний дизайн, креативний підхід, стиль хай-тек або рустик, нестандартні розміри — на будь-який запит клієнта ми надамо десятки пропозицій. Зроблені з любов'ю і натхненням, двері від AmbassaDoor прослужать вірою і правдою не тільки вам, а ще й вашим дітям.

Вікна, сходи і ворота

Одне з наших правил — комплексне обслуговування, тому ми пропонуємо своїм клієнтам купити ворота і міжповерхові сходи. Майстри проводять заміри по вашій заявці, і пропонують декілька варіантів на вибір. Інший напрямок діяльності — це вікна у Хмельницькому. За індивідуальними замірами ми виготовляємо пластикові, металопластикові та дерев'яні вікна. Фахівці здійснюють установку і монтаж придбаних товарів з виїздом до клієнта і гарантією на проведені роботи. А вже після встановлення ми пропонуємо технічне обслуговування протягом усього терміну експлуатації.

Купівля сходів, дверей, воріт або вікон у салоні AmbassaDoor — це інвестиція у тепло і затишок вашого будинку, яка буде радувати вас роками!