Про компанію AmbassaDoor

Салон AmbassaDoor відкрився у 2004 році. Наша мета — забезпечити покупця максимально якісним товаром в поєднанні з комплексним обслуговуванням. Ручна робота, авторський дизайн, різьба, вітражне скло, класика і розкіш в поєднанні з технічними ноу-хау — це все переваги компанії. 


У нас можна купити двері в Хмельницькому, ексклюзивні за якістю і стилем. Наприклад, ми виконуємо замовлення за нестандартними розмірами (навіть дуже великими); встановлюємо самонесучі алюмінієві коробки, які органічно вписуються в простір завдяки відсутності лиштви. У салоні ви побачите безліч варіантів вітражів, прозорих вставок з гартованого, кольорового або прозорого скла. Фахівці забезпечать монтаж покупки "під ключ" з гарантією проведених робіт. Після завершення гарантійного терміну здійснюється технічне обслуговування за вашими заявками.


Крім дверей (міжкімнатних і вхідних), AmbassaDoor пропонує клієнтам вікна, ворота і сходи. Компанія співпрацює з перевіреними виробниками, і є ексклюзивним представником торгових марок Nova De Lucci, «Меранті плюс», ELDOOR, «Фадо». Тільки у нас можна придбати сходи з масиву дерева, які ідеально підійдуть для реалізації будь-яких ідей у сфері дизайну. Сосна, дуб, вільха, вишня, горіх — тільки невелика частина можливих варіантів. В асортименті також представлені гвинтові драбини з вигнутими дерев'яними і кованими елементами, нестандартні рішення для нео-стилів з декоративними вставками на сходинках.


Вікна від AmbassaDoor

можуть бути дерев'яними, пластиковими або металопластиковими. Майстри здійснюють весь комплекс необхідних робіт (від замірів до установки) «під ключ», швидко і якісно.


AmbassaDoor — це найкращі рішення для дизайну!

Приходьте в салон, ми завжди раді співпраці з вами!