Елітні дизайнерські двері

Елітні дизайнерські двері

Двері від салону AmbassaDoor в Хмельницькому


Вхідні та міжкімнатні двері — важлива частина інтер'єру для кожного будинку і квартири. При поверненні додому або під час візиту у гості саме вони формують наше перше враження про приміщення. Плануючи покупку, важливо вибрати виріб, який не тільки ідеально впишеться в інтер'єр, але й забезпечить максимальний захист майна. Салон AmbassaDoor пропонує широкий вибір дверей за різними цінами в місті Хмельницькому та по всій Україні.


Купити вхідні двері в Україні


Важливий фактор при виборі вхідних дверей — це їх надійність. Саме конструкція рами і полотна, а також якісний замок захищають ваше житло від зловмисників. Сучасні технології дозволяють розміщувати на броньованих дверних полотнах декоративні накладки з натуральної деревини, скла, пластику або МДФ. Додаткові конструктивні елементи, (наприклад, бронепластина для замкового механізму) зменшують ймовірність силового проникнення всередину приміщення. Індивідуальний дизайн полотна можна підібрати з урахуванням усіх вимог замовника. Різноманітні способи обробки і декору в поєднанні з надійними захисними технологіями сформують максимальний ступінь безпеки у вашому будинку.


Каталог міжкімнатних дверей


Гармонійно підібрані міжкімнатні двері об'єднують простір в єдине ціле, виступають завершальним штрихом у симфонії інтер'єру. Візуальна цілісність приміщення передбачає комплексний підхід до дизайнерських рішень. Тому при виборі дерев'яних, скляних, пластикових або будь-яких інших міжкімнатних дверей в першу чергу слід дотримуватися загального стилю приміщення, і тільки потім звертати увагу на ціну. Інноваційні рішення у виробництві конструктивних елементів дозволяють створювати товари з напливною чвертю, яка прикриває собою проміжок між коробкою і полотном. Це підвищує звукоізоляцію приміщення і створює естетично привабливий вигляд виробу. Традиційні безнапливні полотна також широко представлені у каталозі салону. Деякі моделі прикрашені ручною роботою майстрів. Звичайно, ручний декор — кропітке заняття, і це відображається на ціні дверей. Але ексклюзивні художні рішення гідні того, аби на них витратитися. Адже такі двері будуть прикрашати ваш будинок протягом десятиліть.


Салон AmbassaDoor пропонує своїм клієнтам широкий вибір міжкімнатних та вхідних дверей від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Крім цього, в рамках комплексного обслуговування у нас також можна придбати ворота і вікна з повним циклом робіт — від зняття замірів до встановлення «під ключ». Звертайтеся до нас онлайн або приходьте в салон за адресою: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 57/1. Ми завжди раді новим клієнтам!