Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері від салону AmbassaDoor в Хмельницькому


Міжкімнатні двері від салону AmbassaDoor — це фінальний штрих у дизайні інтер'єру вашого помешкання. Тільки у нас можна придбати ексклюзивні вироби з рідкісних порід деревини, прикрашені оригінальним дизайнерським декором (наприклад, ручним розписом і різьбою по дереву). Салон AmbassaDoor запрошує покупців відвідати офлайн точку продажу. В інтернет-магазині ви можете дізнатися лише орієнтовні ціни на міжкімнатні двері, тому що кожен проект потребує індивідуальної комплектації і розрахунку вартості.


Двері в кімнату: дерево, скло, вітражі


Дерево є класичним матеріалом для виробництва наших товарів. Завдяки новітнім технологіям, міжкімнатні двері з дерева будуть виконувати свою функцію багато років, не втрачаючи первинних характеристик. Екологічно чистий, нешкідливий матеріал легко піддається обробці. Дизайнери прикрашають двері по-різному: починаючи від класичної різьби і розпису, закінчуючи суперсучасними технологічними рішеннями (наприклад, лазерним гравіюванням).

Міжкімнатні двері бувають суцільними (часто говорять «глухими») або ж зі скляними вставками. Нещодавно з'явилася можливість створювати дверне полотно із загартованого скла. Оригінальний дизайн робить таке рішення актуальним для сучасного стилю в інтер'єрі. Від якості скла (незалежно, вставка це або все полотно) залежить термін служби виробу. Міцний матеріал виготовляють на новітньому обладнанні за всіма правилами технологічного процесу, тому вироби з нього не можуть коштувати дешево.

Ексклюзивне рішення від салону AmbassaDoor — це вітражне скло. Різнобарвні елементи створюють оригінальний малюнок, який чудово доповнить приміщення у класичному стилі. Також у нас можна купити міжкімнатні двері, інкрустовані сріблом або ж тоновані золотими барвниками. Різноманітні відтінки емалі (білий, молочний, бежевий, кремовий) дозволяють підібрати оптимальний варіант для інтер'єру будь-якого стилю — провансу, модерну, класики або ж лофту.


Дверні коробки, лиштва та фурнітура


Наші товари — це не лише полотно, це ще й коробка, лиштва і фурнітура. Дверна коробка повинна максимально точно відповідати розмірам отвору у стіні. При установці міжкімнатних дверей слід звернути увагу на краї виробу: необхідно, аби вони були ретельно відшліфованими. Гладенький край забезпечить максимально плавне відкриття і закриття дверей у майбутньому.

Лиштва — це планка, яка прикриває невелику щілину між коробкою і стіною. Елемент служить доповненням дверей в інтер'єрі, він гармонійно поєднанує стіну і полотно в єдине ціле. Якість установки лиштви важлива для естетичного вигляду приміщення.

Фурнітура — це дверна ручка, петлі та замки. Усі ці деталі повинні легко і зручно виконувати свої функції протягом тривалого періоду. Саме тому ми ретельно тестуємо фурнітуру при комплектації товару.


На всі роботи салону AmbassaDoor поширюється власна гарантія. Термін гарантійного обслуговування обговорюється з клієнтом під час розрахунку проекту. Міжкімнатні та вхідні двері — це наша основна спеціалізація. Звертайтеся, проведемо всі роботи якісно і у максимально короткі терміни!