АSТЕК КЛАСИКА

21500 грн
20600 грн
21600 грн
16000 грн
24000 грн
42000 грн
АSТЕК КЛАСИКА

Міжкімнатні двері Astek Класика - дизайн, який завжди в моді

Про що Ви думаєте, коли чуєте слово "Класика"? Напевно перша думка, яка приходить в голову: це те, то не втрачає актуальності і в сучасному світі. Якщо Ви відноситесь до справжнім поціновувачам прекрасного - ці двері створені для Вас! Крім естетичної сторони, міжкімнатні двері відмінно справляються з практичним призначенням. Вироби, представлені в нашому онлайн каталозі володіють надзвичайною якістю сировини і фурнітури, а також виконують покладені на них "завдання": вони відрізняються відмінними звукоізоляційні властивості, міцністю і надійністю. Такі двері прослужать своїм господарям не один десяток років.

Нестаріюча краса в кожній деталі

Не варто думати, що класика - це синонім тривіальності або буденності. Зовсім навпаки - їх ергономічність і мінімалізм підкуповує своєю простотою і стриманою розкішшю. Їм під силу час і мода, яка стрімко змінюються в динамічній сучасності. На сьогоднішній день, існує різноманітність варіантів, які доречно доповнюють дверне полотно, надаючи йому вишуканості та благородства:

  • добірні породи дерева
  • вигадлива різьблення
  • наявність декоративних елементів
  • вставки зі скла
текст на сео

Міжкімнатні двері
АSТЕК КЛАСИКА - Турин

Вони являють собою традиційні орні конструкції. Залежно від площі приміщення і висоти стель, вони бувають одно- або двостулкові. Окремо варто виділити двері з позолотою, вітражами і художнім розписом - вони будуть виглядати найбільш гармонійно в шикарному котеджі або заміському будинку.

Купити міжкімнатні двері Astek Класика в Хмельницькому? Легко!

Якщо Вас зацікавила дана модель - Ви можете купити міжкімнатні двері Astek Класика в Хмельницькому, і стати щасливим володарем ексклюзивного виробу. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете добірні моделі від української меблевої фабрики "Астек", яка вже понад 20 років випускає першокласну продукцію, популярну серед великої кількості споживачів. Щоб зробити покупку онлайн, Вам потрібно додати товар в корзину, або зателефонувати за вищевказаними номерами телефонів - і наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення подробиць замовлення.