Danapristyle LOFT

Danapristyle LOFT

Міжкімнатні двері Danapristyle LOFT: практичність і європейський дизайн

«Данапріс» - популярна колекція дверей від салону AmbassaDoor. Представлені в каталозі моделі вітчизняного виробництва не тільки відмінно виконують свою першочергову функцію, але також є стильним доповненням інтер'єру.

Комнатные двери Danapristyle DSE

Міжкімнатні двері
Danapristyle

Міжкімнатні двері Danapristyle LOFT: відмінні риси

Якщо потрібно придбати двері в кімнату, зверніть увагу на колекцію Danapristyle. Всі моделі даної лінійки відрізняються не тільки красивим дизайном, але і практичністю. Широкий вибір виробів дозволяє покупцям підібрати двері Danapristyle LOFT під інтер'єр в будь-якому стилі:

  • лофт;
  • хай тек;
  • модерн;
  • класика;
  • прованс.

Інші причини, за якими міжкімнатні двері «Данапріс» стали популярними серед покупців:

  • застосування європейських технологій при виробництві;
  • великий модельний ряд;
  • стильний дизайн, розроблений з урахуванням сучасних тенденцій;
  • використання безпечних матеріалів.

Ще одним ключовим перевагою є висока якість збірки. Дверні полотна лінійки LOFT виготовляються із зрощеної сосни високої якості і плит МДФ. Верхня частина оформлена за допомогою натурального шпону. В процесі виробництва кожен виріб проходить міжшарового шліфування.

Висока міцність готових дверних полотен забезпечується за рахунок нанесення декількох шарів лакофарбових складів. Дверні полотна можуть бути виконані в декількох відтінках: ебони, вибілений дуб, американський чи італійський горіх і ін. На готові блоки встановлюється надійна фурнітура, що забезпечує довговічність виробів.


Де купити міжкімнатні двері Danapristyle LOFT

Салон AmbassaDoor розташований в місті Хмельницькому. В офлайн-магазині клієнти можуть подивитися моделі і ознайомитися зі зразками матеріалів. Салон співпрацює безпосередньо з українським виробником, тому клієнтам надається можливість купити міжкімнатні двері, виконані за індивідуальними вимірами.

У хмельничан також є возможfность замовити міжкімнатні двері «Данапріс» з установкою. Весь товар відповідає європейським стандартам, однак ціни залишаються прийнятними для більшості українських покупців.

Переваги роботи з салоном AmbassaDoor

В онлайн-каталозі представлені якісні товари від виробника. Крім дверей, магазин займається реалізацією меблів, сходів, вікон і підлогового покриття. Салон співпрацює тільки з перевіреними постачальниками і виробниками. Весь товар відрізняється екологічністю, тому як для виготовлення використовуються натуральні матеріали.

Менеджери магазину допоможуть з вибором і оформленням замовлення. Салон AmbassaDoor дає гарантію на всю продукцію. Компанія радує своїх клієнтів вже більше 16 років. Якщо ви шукаєте якісні міжкімнатні двері в сучасному дизайні, вироби серії Danapristyle LOFT те, що вам потрібно!