WOOD HOUSE ШПОН

12970 грн
13800 грн
16160 грн
16010 грн
16010 грн
16160 грн
WOOD HOUSE ШПОН

Міжкімнатні двері Wood House шпон від української фабрики - це чудове бюджетне рішення для тих, хто хоче обробити внутрішній простір кімнат зі смаком, при цьому не переплачуючи за бренд. Складно уявити сучасне житло без дверей: вони не тільки забезпечують затишок і естетичне сприйняття, але і несуть практичну функцію: ізоляцію кожного окремого простору. Міжкімнатні двері Wood House шпон в Хмельницькому, які представлені в онлайн-каталозі Ambassadoor, підібрані з урахуванням актуальних тенденцій, і вимог споживачів.

Переваги шпонованих конструкцій

Технологія шпонування активно використовується для виробництва дверей. Завдяки такій обробці, є можливість створити оригінальне дизайнерське рішення, та привнести щось особливе в оформлення інтер'єру. Крім цього, їх головними якостями є:

  • висока міцність
  • невелика вага
  • низький рівень гігроскопічності

Як правило, вони виготовляються з швидко зростаючих та цінних порід дерев, які більш податливі до фізичного впливу, що суттєво спрощує процес створення дверного полотна. Меблі даного виробника випускає в дійсності якісний продукт, а не просто копії європейських брендів. Купити міжкімнатні двері Wood House шпон в Хмельницькому по найприйнятнішою вартості Ви можете у нас.

Купити міжкімнатні двері Wood House за доступною ціною

Щоб не помилитися, потрібен грамотний підхід до вибору виробів. Перш за все, зверніть увагу на вологість приміщення - якщо відсоток значно вищий за норму, придивіться до колекції WOOD HOUSE класика, які є більш вологостійкими. Багатий асортимент моделей різних стилів і напрямків здатний задовольнити запити навіть найдосвідченіших і затребуваних покупців. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання - звертайтеся до наших менеджерів. Вони проконсультують і допоможуть зробити замовлення в режимі онлайн.

Крім цього, дивіться наступні розділи, які можуть Вас зацікавити: фурнітура, паркет, сходи.