Вхідні двері

Вхідні двері

Вхідні двері в Хмельницькому


Вхідні двері — це символ захищеності і безпеки. Міцні та надійні, вони не тільки охороняють ваш будинок від зловмисників, вони ще й першими зустрічають гостей. Для будь-якої людини важливо, яке враження вона справляє на інших. І коли до нас приходять гості, ми приймаємо їх на порозі власного дому з почуттям гордості, адже наш дім — це наш маленький світ, облаштований згідно з внутрішніми бажаннями і мотивами. Так давайте ж прикрасимо цей світ справжнім витвором мистецтва — вхідними дверима від салону AmbassaDoor. Найкращі матеріали, деревина рідкісних порід, різьба і ковані елементи у поєднанні з надійними броньованими листами — це запорука безпеки для вас і вашої родини у будь-який час дня і ночі.


Купити металеві двері в Хмельницькому


Металеві листи — найпопулярніший матеріал для виготовлення броньованих вхідних дверей. Залежно від натхнення дизайнера їх декорують дерев'яними накладками, ручною ковкою, загартованим броньованим склом або навіть лазерним гравіюванням. Коротко технологію виготовлення броньованих дверей можна описати наступним чином:


  • спочатку з металевого профілю або труби зварюють прямокутник за розмірами майбутніх дверей;

  • потім до рами приварюють ребра жорсткості;

  • сталеві листи кріплять на раму;

  • зону розміщення замкового механізму посилюють додатковим пластинами;

  • врізають замкову систему;

  • простір між листами заповнюють ізолюючим матеріалом (наприклад, спеціальним шумопоглинаючим мінеральним наповнювачем);

  • двері декорують накладками.


По контуру вхідних дверей кріпиться гумовий ущільнювач. Він перешкоджає проникненню сторонніх запахів і звуків всередину приміщення. Кількість дверних петель залежить від ваги виробу: чим важче полотно, тим більша кількість петель знадобиться. Протизйомні штирі і сталеві пластини розміщують у місцях кріплення механізму. Замок посилюється додатковими металевими елементами, які ефективно перешкоджають злому. Надійність конструкції — це дуже важлива вимога, тому ми забезпечуємо максимальний ступінь захисту для своїх клієнтів.


Варіанти декору вхідних дверей


Декоративне оздоблення вхідних дверей може бути дуже різноманітним. Для декору використовують накладки з натуральної деревини та МДФ. Матеріал обробляють спеціальними засобами, після впливу яких йому не страшні перепади температури і атмосферні явища. У деяких випадках для обробки використовують шар полімеру підвищеної стійкості.

Ковані елементи надають виробам нотку старовини і розкоші. Грати, листя і квіти — класичний мотив для прикраси полотна.

Іншим видом оригінального декору є броньовані склопакети. Скло, як правило, використовують непрозоре — матове або вітражне.


Салон AmbassaDoor пропонує комплексну установку вхідних і міжкімнатних дверей у Хмельницькому. Наші фахівці з 2004 року піклуються про вашу безпеку. Телефонуйте, залишайте заявку онлайн, приходьте в магазин — ми раді кожному новому клієнтові!