WIKED

0 грн
0 грн
0 грн
WIKED

Купити вхідні двері WIKED в місті Хмельницький ми рекомендуємо з упевненістю, тому що це люксовий варіант для котеджу. Це буде справді справжня фортеця для сім'ї, яка піклується про свою безпеку, тепло і затишок. Польський виробник використовує високоякісні матерії, щоб забезпечити довгий термін служби своїх виробів. Салон Ambassadoor пропонує Вам спробувати вхідні двері WIKED, Океан, ТЕРМОПЛАСТ та інші особисто. Ми впевнені, що ця марка здатна закохувати в себе з першого погляду і Ваші гості це відчують.

За що покупці люблять вхідні двері від ТМ WIKED?

Сучасний асортимент безмежний, але сьогодні ми розповімо, на які параметри потрібно обов'язково звернути свій погляд, щоб виявити гідний уваги продукти:

  • Товщина дверного полотна. Буває в двох варіантах: 54 мм і 75 мм. Всередині простір заповнений спіненим поліуретаном, що говорить про неймовірну міцність;
  • Матеріал. Оцинкований сталевий лист - 1,0 мм, який покритий зносостійким ламінатом;
  • Дизайн. Класичне тиснення і оригінальні вітражі виглядають солідно і в той же час непомітно. Це те, що оцінюють заможні люди;
  • Замки. Захищеність понад усе, тому, купити вхідні двері WIKED Хмельницький варто тільки тому, що протизламні регеля входять в спеціальні поглиблення, тим самим, не дозволяючи зняти конструкцію з петель.

Якщо зроблений вибір відповідає всім вищезгаданим запитам, то можете сміливо брати! А якщо ні, тоді придбати вхідні двері WIKED Хмельницький відмінної якості вигідніше буде в нашому магазині.

Вхідні двері KMT

Вхідні надійні двері WIKED

Ми працюємо на ринку далеко не один рік, а це говорить про те, що ми розуміємо, що хоче наш клієнт. На сайті Ви знайдете безліч різних виробників, які славляться своєю першокласною продукцією.

Вхідні двері WIKED Хмельницький - це двері для людей, які цінують поєднання естетики і професійного підходу до процесу виробництва.

Для більшого ефекту міжкімнатні ляди і сходи повинні бути однакового забарвлення. Це продемонструє вишуканий смак власника.