Фурнітура

Фурнітура

Купити дверні ручки від салону AmbassaDoor


Дверна фурнітура, а особливо - ручки, повинна бути якісною і довговічною. Ручка виконує як практичну функцію (з її допомогою двері відкриваються і закриваються), так і естетичну. Красива фурнітура здатна підкреслити унікальний стиль дверного полотна. Крім цього, підібравши елегантний аксесуар, можна оновити дизайн і прикрасити старі двері. В інтернет-магазині AmbassaDoor представлений широкий вибір ексклюзивної фурнітури від кращих вітчизняних і закордонних виробників. У нас можна вибрати і купити якісні дверні ручки на будь-який смак.


Типи дверних ручок


Фактично, кожен виробник самостійно класифікує свій товар. Проте, існує три основних параметри, за якими дверну фурнітуру відрізняють між собою:


 • матеріал;

 • принцип роботи та особливості конструкції;

 • призначення.


Давайте докладніше розглянемо кожен з них.


Матеріал. Дверні ручки можуть бути:


 • дерев'яними,

 • алюмінієвими,

 • латунними,

 • сталевими,

 • пластиковими,

 • кам'яними.


Дерев'яні ручки виготовляють із твердих порід деревини. Як правило, вони досить масивні і застосовуються в стилі «рустик», але існують також виключення - елегантні вироби, прикрашені витонченою різьбою. На жаль, дерево недовговічне, і не підходить для приміщень з високою вологістю. Зате така різьблена ручка може прикрасити шикарний кабінет господаря будинку.

Алюміній - бюджетний варіант. Аксесуари з нього можуть бути як матовими, так і глянцевими. Використовуються на міжкімнатних дверях.

Вироби з латуні стійкі до перепадів температур. Вони красиві, легкі і при цьому витримують значні навантаження.

Аксесуари з нержавіючої сталі погано реагують на агресивний вплив природного середовища, тому їх не варто використовувати зовні приміщення.

Пластикові ручки встановлюють в поєднанні з недорогими пластиковими дверима - наприклад, у підсобних приміщеннях.

Скляні вироби - це ексклюзив, який виготовляють, використовуючи новітні технології витравлювання і сатинування. Найчастіше бувають комбінованими: метал + скло.

Кам'яні ручки - як і скляні, теж ексклюзив. Доповнюють розкішний інтер'єр елітних будинків у східному стилі. Часто прикрашені різьбою. Витримують високі навантаження, але не витримують різких температурних коливань.


Принцип роботи та особливості конструкції. Дверні ручки можуть бути:


 • стаціонарними,

 • поворотними,

 • нажимними,

 • спеціальними.


Стаціонарні ручки не пов'язані із замком. Форма такого виробу залежить виключно від фантазії дизайнера, але найпопулярнішими вважаються П-подібні і круглі моделі. Встановлюють їх там, де двері відкриваються/закриваються сотні разів на день (магазини, готелі, кафе тощо).

Поворотна фурнітура найчастіше має форму кулі з фіксуючою кнопкою і замковою щілиною. Сфера застосування — ванні кімнати, офіси, іноді житлові приміщення.

Найпопулярніший тип ручок - це натискні. Важіль такої фурнітури пов'язаний з язичком замка, і це дозволяє легко та надійно закривати/відкривати двері. Найчастіше встановлюються на вході до будинку чи квартири.

Спеціальні ручки використовуються на технічних дверях (наприклад, на протипожежних). Вони розроблені для вирішення певних завдань і у побуті застосовуються рідко.


Призначення. Тут все досить просто: існує фурнітура для вхідних і для міжкімнатних дверей. Головна відмінність - умови експлуатації, від яких залежать характеристики моделі.


Інтер'єр приміщення складається з багатьох елементів. Сама по собі дверна ручка не є чимось особливим, але вона повинна справно і якісно виконувати своє пряме призначення - відкривати і закривати двері. В інтернет-магазині AmbassaDoor ви можете вибрати і купити дверні ручки від відомих вітчизняних та закордонних виробників. Наші консультанти допоможуть вам у разі виникнення додаткових запитань.