Пластикові двері на всі випадки життя

Колись пластикові двері використовувалися виключно як балконні. Але це кардинально змінилося в останні роки. Тепер ці елементи набули широкого поширення. Завдяки довговічності, практичності і презентабельному зовнішньому вигляду вони знаходять застосування в офісних, складських, торгових, навчальних приміщеннях і навіть у приватних будинках. У порівнянні з дерев'яними і металевими, купити пластикові двері - розумне рішення. Інтер'єр виграє з позиції енергозбереження, безпеки, звукоізоляції, стійкості до перепадів температури і впливу вологи. Крім таких переваг, пластикові двері відповідають естетичним умовам, і можуть доповнити дизайн житла або офісу. Адже інженерні новинки дають шанс декорування профілю в якийсь завгодно колір і надання будь-якої текстури під дерево.

Чимало причин для популярності і затребуваності у покупців, чи не так? Але ми розглянемо більш детально цю продукцію.

Двері з добротного пластику в салоні Амбасадор

Наша компанія співпрацює з кращими виробниками: Danapristyle, Fado, Eldoor, Nova de Lucci, Конекс, Термопласт. Ці фірми виготовляють дивовижні пластикові двері, що відповідають європейським стандартам і наступним вимогам:

  • Висока якість. Спеціальне армування і потужна профільна система забезпечать тривалу службу творінь.
  • Відмінні теплоізоляційні властивості. За рахунок екструдованого поліуретану втрата тепла буде мінімальною.
  • Надійність і міцність. Сертифікована фурнітура - ручки і петлі, гарантує стабільну роботу конструкції протягом багатьох років.
  • Гармонійне поєднання з стилістикою кімнати. Існують різні варіації наповнювачів, різноманітність колірної гами і ймовірність виготовити виріб за індивідуальним проектом.

Ну а головною перевагою є доступна вартість. Абсолютно кожна людина, незалежно від свого фінансового стану має можливість придбати пластикові двері. У зіставленні з іншими моделями, це дійсно вигідний варіант.

Пластикові високоякісні двері

Запрошуємо на сайт ambassadoor.com.ua. Ми надаємо величезний асортимент, в якому ви зможете підібрати і замовити вподобані пластикові двері, а також вікна, меблі, паркет. Якщо раптом у вас виникли труднощі чи питання, то наші фахівці будуть раді допомогти. Вони проконсультують, поділяться корисними порадами та нададуть важливу інформацію з приводу цікавлячого вас товару.


  Новини компанії AmbassaDoor