Міжкімнатні та вхідні двері в Хмельницькому: різноманітність матеріалів і конструкцій

У вашому будинку ремонт? Або ви нещодавно придбали нове житло, і тільки плануєте дизайн приміщень? У будь-якому випадку, вам не обійтися без дверей — міжкімнатних та вхідних. Саме ці елементи інтер'єру будуть розмежовувати простір і створювати перше враження у гостей вашого будинку.


Вхідні двері в Хмельницькому


Сучасні технології дозволяють використовувати різні матеріали, але на піку популярності роками залишаються металеві вхідні двері. За допомогою різноманітних способів декору (дерев'яні, пластикові і навіть скляні накладки) дизайнери створюють унікальні вироби, які можна порівняти зі справжніми витворами мистецтва. При цьому основна їхня функція залишається незмінною — захист житла від непроханих «гостей». Вхідні металеві двері складаються з декількох елементів:


 • основа — несучий металевий каркас, посилений ребрами жорсткості;
 • сталеві листи товщиною від 1 до 4 мм;
 • внутрішній наповнювач — шумо- і теплоізоляція;
 • захисні деталі (броненакладка на замок, антизрізи на петлях, марганцева пластина).

При виборі вхідних дверей у Хмельницькому слід приділити особливу увагу питанням безпеки. На жаль, крадіжки у місті трапляються досить часто. Існує ефективний спосіб захисту від силових проникнень (висвердлювання, вирізування, вибивання замку) — марганцеві бронепластини. Елемент розміщують у внутрішній частині дверей, надаючи додаткову міцність ділянці ймовірного проникнення зловмисника. Наявність пластини робить замок фактично невразливим для фізичного впливу та підвищує загальний показник безпеки житла.


Міжкімнатні двері в Хмельницькому


При плануванні дизайну приміщень потрібно врахувати одне важливе правило — ті двері, які одночасно перебувають у полі зору, повинні гармоніювати між собою за стилем та кольором. Це не означає, що елементи повинні бути однаковими. Досить визначити спільну рису — наприклад, скляну вставку. Міжкімнатні двері мають ряд характеристик, за якими проводиться оцінка якості:


 • екологічно чисті матеріали, які не принесуть шкоди здоров'ю мешканців;
 • рівна поверхня
 • чіткі лінії конструкції
 • фурнітура, що працює легко і правильно.

Для уникнення неприємних несподіванок під час установки дуже важливо правильно зняти всі заміри. Найкраще скористатися послугами фахівця від салону-виробника.

Щоб вибрати відповідний товар, в першу чергу необхідно визначитися з конструктивними особливостями. Найпоширеніший варіант конструкції— розпашний. Простота і надійність — основні його характеристики. Виріб монтується за допомогою петель до вертикальної частини коробки. Крім розпашної, існують розсувні («купе») та розкладні конструкції. Обидва варіанти використовуються для економії простору. Найчастіше такі елементи розташовують в службових приміщеннях — гардеробі, ванній, коморі.

Матеріали, що застосовуються для виготовлення дверей, дуже різноманітні:


 • дерево;
 • МДФ;
 • скло;
 • шпон;
 • пластик.

Вибір матеріалу залежить від особистих бажань дизайнера і господаря житла, але найкращими вважаються двері з дерева. При правильній обробці вони будуть служити дуже довго. Крім цього, дерево з легкістю піддається різноманітному декоруванню.


Салон AmbassaDoor пропонує широкий вибір дверей в Хмельницькому. У нас можна придбати міжкімнатні або вхідні двері ексклюзивної якості. Приходьте, телефонуйте, замовляйте — наші фахівці проконсультують вас і запропонують кращі варіанти на вибір!


  Новини компанії AmbassaDoor