Бронедвері захистять від зловмисників

Бронедвері захистять від зловмисників


Внаслідок високого рівня злочинності та неспокійної обстановки в світі, все більшою популярністю починають користуватися бронедвері. Не дивно, адже кожен день в інтернеті і по телевізору ми чуємо інформацію про крадіжки і зломи. Для того, щоб запобігти вторгненню у свій будинок, квартиру або офіс, деякі купують решітки на вікна, обирають сильні замкові щілини. Але значне число споживачів встановлює броньовані двері, що відрізняються складною конструкцією. Це гарантує абсолютну зламостійкість. І, крім того, додатково посилюються петлі, замки, ригеля, - найбільш вразливі місця. Відбираючи бронедвері, довіртеся професіоналам. Фахівці салону AmbassaDoor підберуть вам високопробний товар, який буде служити довгі роки.


Як купити функціональні броньовані двері доступно?


Перш ніж обзавестися таким придбанням, дізнайтеся про цілі, які повинні досягати бронедвері. Привабливість, шумо- і теплоізоляція, охорона від несанкціонованих проникнень, наявність системи відеоспостереження, протизламна методика виготовлення, - це характеристики, якими володіють бронедвері в різному ступені. Вся суть в тому, що в певних випадках переважає якесь призначення. Від цього буде залежати кінцева вартість.

Броньовані двері поділяють на 5 груп, з яких остання, тобто п'ята, є найбільш надійною. Перша категорія вважається не стійкою, оскільки витримує старанність злодія протягом години.

Ось кілька порад, що допоможуть у нелегкій справі:

  • Відберіть оборонний клас. А продавця попросіть надати підтвердження цього показника.

  • Огляньте бронедвері. На полотні і замичках повинні бути присутніми товарні знаки.

  • Якщо ви вирішили стати власником куленепробивного або пожежостійкого варіанту, то він зобов'язаний пройти лабораторні дослідження.

  • Майте на увазі, що броньовані двері змушені відкриватися тільки назовні. Це виключає злом ломом.

Звичайно ж, є ще одна важлива властивість. Це зовнішня краса. Щоб бронедвері виглядали гармонійно в інтер'єрі житла і в екстер'єрі будівлі, ви можете вдатися до спеціальних накладок. Їх роблять з МДФ або з цільного дерева.


Бронедвері і потужні аксесуари для них


Корисними "добавками" ви можете не тільки прикрасити броньовані двері, але і підвищити їх охоронну функцію.

Сучасні технології дозволяють додати антивандальне покриття на бронедвері, що не піддається впливу будь-яких пошкоджень ззовні. Фурнітура також важлива. У нас широкий асортимент, в якому ви побачите бронедвері і ручки до них від провідних виробників.

Заходьте на головну сторінку, тут легко купити броньовані двері!