Дизайн гардеробної кімнати. Найкращі варіанти оформлення

Проблема зберігання особистих речей займає найважливіше місце в організації житлового простору. Традиційно для цієї мети використовуються шафи. Але для максимальної зручності варто облаштувати гардеробну. По своїй суті - це та сама шафа, але у ній одяг, взуття та домашній текстиль розташовані таким чином, що їх дуже зручно вибирати і користуватися ними. До того ж, у гардеробну можна зайти, включити світло, вибрати потрібний наряд і навіть переодягтися.

Звісно, власникам квартир, які мають можливість включити повноцінну гардеробну кімнату в планування, без шкоди для розміру житлової площі пощастило. Але, в більшості випадків, складається так, що через невелику площу помешкання людям доводиться обдумувати не дизайн гардеробної кімнати, а альтернативні варіанти у вигляді звичайних вбудованих комодів або шаф купе.

Сьогодні ми вирішили довести, що для гардеробної не обов'язково відводити велике приміщення. Тому, у цій статті ви дізнаєтесь як можна облаштувати гардеробну у невеличкому куточку площею від 2 квадратних метрів.

Маленька гардеробна: міф чи реальність?

В залежності від планування невеликого помешкання, можна виділити декілька варіантів дизайну гардеробної кімнати:

  • Лінійна гардеробна. Нагадує звичайну шафу-купе, з тією лише різницею, що дверцята або відсутні зовсім, або ж замість них встановлена перегородка від паркету до стелі, а всередині є вільний простір для переміщення вздовж полиць. Таке розташування ідеально підходить для установки в прямокутній кімнаті уздовж глухої стіни.
  • Кутове планування. Такий дизайн гардеробної кімнати дозволяє максимально ефективно використовувати простір у кімнатах з обмеженою площею - спальнях, прихожих, дитячих, мансардах. Розміщення систем зберігання під кутом 90 ° дає можливість зберігати вдвічі більший обсяг речей, якщо порівнювати зі звичайною лінійною шафою.
  • Паралельний дизайн гардеробної кімнати. Це оптимальний варіант для видовжених кімнат коридорного типу, з вікном або великим дзеркалом навпроти дверей. В даному випадку полиці іта вішалки знаходяться біля протилежних стін, завдяки чому всі речі залишаються на виду, до них легко дістатися, та й місткості такої гардеробної можна тільки позаздрити.

Як бачите, навіть у дуже маленьких помешканнях можна придумати підходящий дизайн гардеробної кімнати.

Де купити меблі для облаштування гардеробної?

Якщо ви вирішили облаштувати у своєму домі гардеробну, то вам потрібно завітати у салон AmbassaDoor. Тут ви зможете підібрати усі необхідні комплектуючі або ж готову гардеробну замовити.


  Новини компанії AmbassaDoorСтатті