Дизайн маленької кухні: продумуємо деталі

Місце, де створюються кулінарні шедеври, де збираються члени сім'ї вечорами, щоб повечеряти, де завжди смачно пахне, - це кухонне приміщення. Але не будь-яка господиня може похвалитися, що у неї тут достатньо місця. Більш того, багато жителів малогабаритних квартир мучаться від нестачі простору. Не потрібно впадати у відчай. Дизайн маленької кухні зробить її функціональною, зручною і затишною!

Ця справа - абсолютно індивідуальна. Кожен виходить від своїх фінансових можливостей і потреб. Але, незалежно від цих факторів, ви зможете перетворити маленьку кухню в набагато практичнішу і просторішу. У цьому вам допоможуть пропозиції талановитих дизайнерів салону Ambassadoor, які знайшли оптимальні варіанти. Якщо у вас в пріоритеті дизайн маленької кухні, то вам варто ознайомитися з інформацією, яку ми зібрали для вас.

Установка ворот в Хмельницком

Меблі і техніка для маленької кухні: як розмістити?

Приготуйтеся до того, що вам доведеться відмовитися від деяких ідей. Не всі з них ви втілите в реальність. Тим не менш, є хороші альтернативи. А при бажанні і наявності часу, можна придумати неймовірний і чудовий дизайн маленької кухні.

Правильне планування залежить від типу вашої кухоньки:

  • Квадратна. В такому випадку ідеальним рішенням стане круговий гарнітур, який розмежує робочу і обідню зони. Також корисно замінити двері на арку.
  • Прямокутна. Тут меблеві елементи краще ставити уздовж стіни, а стіл замінити барною стійкою. Для зорового розширення ми радимо повісити велике дзеркало.
  • Кутова. Обирайте плавні лінії і світлі тони, купуйте високі шафи до стелі і підвісні тумби. Так ви збільшите місткість.
  • Неправильної форми. Такі житла часто мають вбудовані ніші або виступи. У них слід помістити холодильник або мікрохвильову піч.

Пам'ятайте найголовніше правило: керуйтеся питанням комфорту і лише потім своїми уподобаннями. Тоді дизайн маленької кухні буде успішним.

Дизайн: як підібрати колірну гамму маленької кухні?

Візуальне сприйняття, як відомо, грає велику роль в оформленні будь-якої кімнати. Щоб дизайн маленької кухні збільшував наявну площу, вам треба звертати увагу на світленькі глянцеві поверхні шафок, стільців. І навіть паркет краще обрати в не темних відтінках.


  Статті