Дверна фурнітура - важливий елемент в оформленні

Класичний, скандинавський, індустріальний або романтичний, - неважливо який стиль переважає в житло, щоб надати йому стилістичний завершальний штрих, вам знадобиться дверна фурнітура. Вам здається що це дрібниця? Можливо, але саме на таких частинках базується перше враження, на них тримається все маленьке і велике. Сучасний світ диктує свої правила і безліч людей намагається їм слідувати, охоче і мужньо створюючи в своєму просторі гармонію, затишок і комфорт. Тепер вхідні та міжкімнатні двері виконують не тільки свою функцію відкриття і закриття входу, а й стають головною складовою інтер'єру. І те саме стосується фурнітури для дверей. З одного боку, це дуже практичний пристрій, покликаний полегшити експлуатацію дверцят. З іншого - цікава деталь, здатна додати особливий шарм. Але потрібно підібрати її таким чином, щоб отримати по-справжньому гармонійне поєднання в дизайні приміщення. Як же вибрати дверну фурнітуру? Про це ми вам і розповімо в даній статті.

Дверна фурнітура: як купити?

Оформляти квартиру неймовірно захоплююче заняття. Підбір стильового і колірного рішення, декоративні задумки, а потім: меблі, гарнітур, дверна фурнітура.

На що ж звертати увагу при виборі? Адже ми вже знаємо, що можна створити суперечливий ефект і зіпсувати зовнішній вигляд дверей, а можна навпаки зробити дверну фурнітуру родзинкою. Ось наші поради:

  • Хай тек. Відмінною прикрасою для нього стануть моделі чітких геометричних форм або так звані "push to open".
  • Модерн. Чудово поєднується з дерев'яними виробами.
  • Італійський. Вимагає стриманих, але в той же час розкішних доповнень. Це можуть бути витончено вигнуті варіації.
  • Мінімалізм. Не передбачає нічого зайвого. Хорошим варіантом стане ручка з полімерного скла.
  • Прованс. Прекрасно гармонує з шикарними кам'яними зразками.

На сьогоднішній день існує колосальна кількість неперевершених дизайнерських та інженерних розробок. Завдяки цьому ви гарантовано зможете відшукати і придбати дверну фурнітуру, яка впишеться в загальну концепцію будинку.

Дверна високоякісна і красива фурнітура

Якщо ви перебуваєте в процесі створення ідеальної кімнатної обстановки, то заходите на сайт ambassadoor.com.ua. Тут ви побачите каталог з якісної і привабливої продукції від провідних виробників. Вибирайте дверну фурнітуру в нашому салоні. Ми допоможемо облаштувати ваше житло.


  Новини компанії AmbassaDoor