Двомаршеві сходи у приватному будинку. Основні особливості

Абсолютно неможливо уявити великий багатоповерховий будинок без сходів. Саме вони дозволяють безпечно підніматися на другий чи третій поверх та так само легко спускатися на перший. Проте, на сьогоднішній день, сходи виконують не лише свою функцію. Вони несуть декоративний характер, підкреслюючи індивідуальний смак і стиль власника.

лестница в дом

Найпоширенішим варіантом сьогодні вважаються двомаршеві сходи. Це конструкція, яка дозволяє надійно з'єднувати між собою поверхи в будинках. Вона вирізняється наявністю однієї або декількох проміжних площадок між маршами (прольотами).

Переваги сходів з площадками між маршами

Кожна конструкція сходів має свої вигідні відмінності. Наприклад, гвинтові сходи максимально економлять простір. Але вони дуже круті, тому людям похилого віку дуже незручно їх використовувати. А такі конструкції, як двомаршеві сходи є функціональними, простими у використанні та надійними.

Головні переваги двомаршевих сходів:

  • Економія простору. Звісно, двомаршевим сходам не зрівнятися зі спіральними моделями. Однак, якщо порівнювати їх з прямими одномаршевими сходами, вони є більш економічними. Економія досягається завдяки можливості розвороту маршів один щодо одного.
  • Зменшення нахилу сходів. Можливість направити марші в різні боки дозволяє зменшити нахил, зробивши пересування між поверхами набагато зручнішим. Там, де одномаршеві підйоми на другий поверх можуть бути крутими, двомаршеві сходи надають можливість нормального підйому.
  • Розташування під різними кутами. Двомаршеві сходи можуть сполучатися в різних напрямках. Наприклад, марші можна розташувати під кутом 90 градусів відносно один одного або розгорнути їх на 180 градусів.

Крім того, варто додати, що двомаршеві сходи є надзвичайно простими у проектуванні та недорогими у виготовленні. Також, вони дають можливість обробки за допомогою будь-яких матеріалів на будь-який смак. Вони мають високий ступінь комфорту і безпеки експлуатації. І, найголовніше, двомаршеві сходи володіють надзвичайно презентабельним та красивим зовнішнім виглядом, що неодмінно привертатиме увагу всіх гостей.

Де купити двомаршеві сходи?

Якщо ви вирішили облаштувати свій будинок двомаршевими сходами, то вам варто довірити їх проектування професіоналам. Заходьте на офіційний сайт ambassadoor.com.ua. Наша компанія пропонує вашій увазі якісну продукцію, виготовлену кращими майстрами.

Крім того, у нас ви зможете замовити не лише двомаршеві сходи, але й інші товари: ворота та двері, металопластикові вікна та паркет для будинку.


  Новини компанії AmbassaDoorСтатті