Ексклюзивні міжкімнатні двері: як вибрати?

Установка дверей в дизайні комерційних приміщень і житлових будинків вже давно стала дуже популярною. Саме міжкімнатні двері дають можливість задати інтер'єру загальний напрямок, виділити певну область і гармонійно завершити продуману дизайнерську композицію.

Найчастіше люди віддають перевагу елітним дверям, які відрізняються від інших різновидів неймовірно привабливим зовнішнім виглядом, високим рівнем якості і відмінним вибором сировини. Якщо ви бажаєте внести в малюнок інтер'єру завершеність, додати приміщенню шику і розказати оточуючим про своє бездоганне почуття смаку, то варто вибирати такі міжкімнатні двері.

Однак, існує ряд запобіжних заходів при підборі елітних дверей, оскільки кожна з них має свої особливості.

Дизайнерські дерев'яні двері: вибираємо правильно

Найбільш популярним матеріалом для виготовлення міжкімнатних елітних дверей є деревина. І це цілком обгрунтоване рішення виробників. Натуральне дерево відповідає європейським вимогам до якості і екологічності, володіє відмінними експлуатаційними показниками і надає внутрішньому простору благородний вигляд.

На сьогоднішній день існує два основні методи виробництва дизайнерських дерев'яних дверей:

  • З цільного масиву. Конструкції з даного матеріалу виготовляються з широких дерев'яних дощок заданої товщини. Для створення елітних дверей з цільної деревини відбирають бездоганні дошки, на яких немає сколів, тріщин, сучків і інших дефектів. Такі міжкімнатні двері володіють такими перевагами, як надійність і довговічність, ідеальна шумо- і звукоізоляція, стійкість до впливу високих температур. Ось чому їх ціна дуже висока.
  •  

  • З клеєної деревини. Головна відмінність цього матеріалу від цільного масиву полягає в технології виготовлення. Клеєні елітні двері збираються з ламелей, які склеюються між собою при дуже сильному стисненні. Головні переваги - міцність, вологостійкість, безпека для здоров'я і, звичайно ж, низька вартість.

Як вибрати надійного виробника міжкімнатних дверей?

Якщо з цільною деревиною все просто, то вибирати клеєні елітні двері досить складно. Адже в них неможливо перевірити склад. Тому, здійснювати покупку варто тільки у відомих торгових марок, які дорожать своєю репутацією і клієнтами.

Пропонуємо вам відвідати офіційний сайт компанії AmbassaDoor, яка співпрацює тільки з кращими виробниками вхідних і міжкімнатних дверей. У нашому каталозі ви обов'язково знайдете відповідні дерев'яні або металеві двері!


  Новини компанії AmbassaDoorСтатті