Гвинтові сходи стануть чарівною родзинкою

Ми мріємо про красивий будинок з привабливо оформленими кімнатами. Щоб досягти цього, ми вдаємося до різних декоративних елементів. Але насправді, досить віддати свою перевагу гвинтовим сходам. Вона не тільки дає можливість переміщатися у власному житлі. До цієї функціональної властивості додається важлива естетична характеристика: монументальність споруди і приголомшливий зовнішній вигляд прикрашають інтер'єр і органічно вписуються в будь-яку обстановку і гармонійно виглядають з будь-якими меблями. Саме тому, багато людей вирішують купити гвинтові сходи. Це дійсно вдала покупка, адже дане творіння здатне забезпечити затишну атмосферу і чарівну загадковість в приміщенні. Якщо у вас немає наміру виділяти окрему площу під установку звичайної маршової конструкції, то гвинтові сходи - то, що вам ідеально підійде!

Гвинтові сходи

Сходи якісні гвинтові: правила вибору

Цей виріб є по-справжньому високофункціональним. Адже крім привабливості, гвинтові сходи мають безліч переваг і корисних якостей. По-перше, дозволяють заощадити простір. По-друге, багато деталей не буде потрібно, а це прямим чином впливає на вартість. По-третє, така архітектурна версія стане основною визначною пам'яткою вашої "фортеці". Як же правильно вибрати гвинтові сходи? Ось деякі слушні поради:

  1. Визначте діаметр. Мінімальним вважається 140 см. Але головне, щоб цей показник був на 5 сантиметрів менше розміру отвору.
  2. Розрахуйте кількість ступенів і проступей. Для цього треба виміряти висоту від нижнього до верхнього рівня. Беручи до уваги її та попередній знак, можна приблизно дізнатися ще й кут повороту гвинтових сходів.
  3. Встановіть точки входу і виходу, а також напрямок руху.

Це досить складно. Якщо у вас немає бажання самостійно займатися такими нюансами, то завжди можна довірити нелегку задачу професіоналам. Компанія Ambassadoor з великим задоволенням допоможе вам обрати бездоганні гвинтові сходи, які будуть вам до душі.

Гвинтові чудові сходи

Ціна такого геніального зведення може залежати від декількох факторів: матеріалу виготовлення, габаритів, моделі. Але не варто хвилюватися. Приходьте в наш салон. Наші досвідчені фахівці підберуть для вас оптимальні бюджетні гвинтові сходи, які задовольнять всі побажання і потреби. Крім того, в нашому каталозі ви побачите вхідні та міжкімнатні двері, вікна, паркет.


  Статті