Як правильно вибрати замок вхідних дверей?

Броньовані, протиударні, пожежобезпечні або будь-які інша конструкції будуть надійними тільки якщо правильно вибрати замок вхідних дверей. Саме від нього залежить рівень збереження вашого житла і майна, а значить і ваш спокій! Тому, ми радимо відповідально підійти до вибору замка вхідних дверей і ретельно вивчити інформацію про різні моделі.

Сучасний ринок дверної фурнітури переповнений пропозиціями від різних торгових марок. Китайські, французькі, італійські та німецькі замки представлені у величезній кількості. Як розібратися в цьому розмаїтті і на що звертати свою увагу? Як зробити дійсно вдалу покупку замка вхідних дверей? Про це ми розповімо вам у цій статті.

Фурнітура для вхідних дверей: огляд замків

На жаль, прогрес не дійшов до того рівня, щоб повністю виключити можливість несанкціонованого проникнення і на сьогоднішній день будь-який замок вхідних дверей можна розкрити. Але скільки часу і зусиль злодієві знадобиться для цього залежить від самої конструкції. Щоб ви змогли забезпечити собі максимальну безпеку ми підготували таблицю оцінки фурнітури вхідних дверей, в якій описали найпоширеніші замкові системи і їх надійність.

  • Хрестоподібний замок володіє непоганою секретністю, але розкрити його можна за допомогою відповідної викрутки за одну хвилину.
  • Англійський замок вхідних дверей найменш секретний. Його можна відкрити легким способом - підбором ключа за 2-3 хвилини.
  • Дисковий можна безшумно зламати звичайним слюсарним інструментом за три хвилини.
  • Циліндровий штифтовий замок вхідних дверей, що немає захисної накладки можна розкрити за три хвилини. Але якщо верхный захист є - то злочинцеві доведеться розкривати його від 30 хвилин, причому зі значним шумом.
  • Сувальдний або сейфовий замок розкривається спеціальними відмичками за 20-100 хвилин. Однак такі пристосування є тільки у професійних зломщиків.
  • Комбінований замок вхідних дверей складається з комбінації будь-яких двох вищеописаних систем. Його розкрити можна за 2 години з допомогою рідкісних інструментів.
Града

Який замок поставити? Це залежить від того, на які двері він призначається. Якщо в приміщенні немає матеріальних цінностей, можна підібрати більш дешевий і простий варіант. Якщо ж в будівлі знаходиться дорога техніка, ювелірні прикраси та інші цінності, то краще не привертати злодюжок не надійними конструкціями і встановити кращий замок вхідних дверей.

Якісний замок для вхідних дверей

Купівля вхідних дверей і замка - дуже непросте завдання. Щоб не помилитися і зробити правильний вибір замка і дверної конструкції, ми рекомендуємо зберегти свої сили і звернутися за допомогою до професіоналів компанії Ambassadoor. Наші менеджери проконсультують вас, дадуть відповіді на всі запитання й підберуть оптимальний за якістю і вартістю замок вхідних дверей, який задовольнить всі ваші потреби.


  Новини компанії AmbassaDoor