Як розрахувати кількість сходинок сходів в будинку?

Сходи - це важливе інтер'єрне доповнення багатоповерхового заміського будинку, яке не просто виконує істотне функціональне призначення, але і створює певний стиль житла. Варто також додати, що сходи в будинку - це капітальний елемент, який має чималу вартість. Адже напевно ви не погодитеся міняти їх щороку. З огляду на це, можна сміливо сказати, що проектування сходів в будинку вимагає особливої ​​уваги і відповідальності.

Перш ніж придбати і встановити таку конструкцію, вам необхідно зробити розрахунок сходинок сходів. Саме правильність цього показника буде впливати на зручність і безпеку експлуатації в подальшому.

Як розрахувати розмір і кількість сходинок сходів?

Розміри сходинок сходів можуть бути абсолютно різними. Головне, щоб вам було комфортно піднімати ноги при підйомі на другий поверх. Оптимальним значенням є висота сходинки в 15 сантиметрів.

  • Як розрахувати кількість сходинок? Існує проста формула: Висота підлоги / висота сходини = кількість підйомів
  • Для розрахунку довжини прольоту сходів необхідно помножити ширину (мінімальної є ширина 270 мм) сходинок сходів на їх кількість.

Не забувайте також, що існують різні сходи: маршові, на мансарду, больцеві, гвинтові і напівгвинтові. Крім того, сходи в будинок можуть бути дерев'яними і металевими. Кожна з моделей має свої особливості. Тому, щоб сходи в будинку були спроектовані вдало, вам необхідно знайти гармонійне співвідношення між комфортом підйому за розрахунками, описаним вище і габаритністю конструкції. Зробити це не так легко, як може здатися на перший погляд. Тому, ми рекомендуємо не заощаджувати і звернутися за допомогою до досвідчених майстрів.

Розрахунок сходинок сходів професіоналами

Щоб знати напевно як розрахувати розміри сходів вам доведеться докласти чималих зусиль, щоб вивчити тонну інформації. Ви готові до цього? Якщо ні, то радимо звернутися в компанію Ambassadoor. Ми зуміємо зробити правильні розрахунки сходинок сходів і створити проект, який задовольнить всі ваші вимоги і побажання.


  Статті