Як вибрати паркет? Корисні поради та рекомендації


Одним із найбільш красивих типів підлогових покриттів є паркет. На сьогоднішній день існує його величезна кількість різновидів, які різняться між собою конструкцією, складом, наповнювачами, формою та розмірами. Так що вибрати дійсно є з чого. Але різноманітність збільшує і шанси вибрати не те, що хотілося б. А це неприпустимо, адже паркет - це дорога функціональна обробка довготривалого використання.

То як вибрати паркет? Про це ми розповімо у даній статті.

Який паркет краще купувати?

Справді, на українському ринку дерев'яних підлогових покриттів представлено декілька варіантів паркету. І, незважаючи на те, що в укладеному вигляді вони виглядають абсолютно однаково, між ними є суттєва різниця. Вона полягає у ціні, довговічності і частково у способі укладання. Тому, коли ви задумуєтесь над тим як вибрати паркет, вам необхідно визначитися на який термін ви хочете його укласти, а також скільки коштів ви готові на нього витратити.

Давайте розберемося який паркет краще обирати та укладати:

  • Масивна дошка. Такий вид дерев'яного підлогового покриття є найбільш довговічним і, відповідно, найдорожчим. Кожна частина такого паркету - це цілісний шматок деревини, здатний прослужити більше 50 років. Крім того, навіть якщо на поверхні такого паркету з'являються царапини, вмятини та інші пошкодження, їх можна легко позбутися, адже масивна дошка піддається шліфовці та реставруванню.
  • Паркетна дошка. Як вибрати паркет, що буде не менш натуральним, але більш доступним в порівнянні з масивною дошкою? В такому випадку потрібно віддати свою перевагу паркетній дошці. Суть такого паркету полягає в тому, що під верхнім шаром цінної породи деревини знаходяться хвойні породи, а тому ця дошка дешевше масиву. Служить такий паркет близько 15-20 років, монтується дуже легко. Але, на жаль, не піддається шліфуванню.
  • Інженерна дошка. Як вибрати паркет, який легко укладається, має довгий термін служби та при цьому, коштує не надто дорого? Щоб купити паркет за низькою ціною, який має хороші характеристики, потрібно розглянути варіант інженерної дошки. Так само, як паркетна дошка вона є багатошаровою, але на відміну від неї, вміщує в собі не хвою, а березову фанеру. Таким чином, зовнішній вигляд “інженерки” дуже нагадує масив. Окрім того, укладається такий паркет на клей, а значить підлягає реставрації.

Як вибрати паркет та де здійснити покупку?

Сподіваємось, що наша стаття була для вас корисною і ви зрозуміли як вибрати паркет. Але, мабуть, вас також цікавить питання де здійснити вигідну покупку. Ми рекомендуємо завітати у салон AmbassaDoor. Наші спеціалісти допоможуть вам підібрати найбільш оптимальний варіант, який буде відповідати усім вашим вимогам та побажанням. Крім того, ви можете не лише купити паркет за низькою ціною у нашому магазині. Ви також маєте можливість вигідно придбати металічні двері, металопластикові вікна, гаражні ворота та міжкімнатні двері.


  Новини компанії AmbassaDoorСтатті