Як вибрати пластикові вікна на балкон?

Балкони вже давно перестали використовуватися як комори. На сьогоднішній день все більша кількість людей прагне з їхньою допомогою збільшити розміри квартири, змінити інтер'єр кімнати, створити в оселі затишну атмосферу або просто скоротити втрати тепла і зробити приміщення тихим. Незалежно від того, як ви плануєте облаштувати балкони, в першу чергу вам знадобляться пластикові вікна на балкон.

Не знаєте як їх вибрати? Тоді дана стаття допоможе вам у цьому.

Вікна металопластикові: особливості скління балконів

Балкони є виступаючими конструкціями, основою і стелею яких є балконні плити, а огорожами - металеві парапети. Через такі конструктивні особливості, пластикові вікна на балкон встановлюються по периметру в три сторони (фасад і дві бічні частини) або в дві сторони (фасад і одна з бічних частин). На відміну від лоджій, які не виступають за стіни будинку і не мають бічних частин, балкони передбачають більш складне скління. Важливо не тільки підібрати відповідні вікна металопластикові, але й врахувати утеплення парапету.

Головні нюанси, на які варто звернути увагу при склінні балконів.

  • Зміцнення парапету. У будинках старої забудови на балконах часто потрібне виконання додаткових зварювальних робіт з метою зміцнити огорожу.
  • Кількість відкритих частин. Щоб в майбутньому пластикові вікна на балкон пропускали достатню кількість повітря і щоб була можливість помити їх з зовнішнього боку, необхідно ретельно продумати тип вікон за способом відкривання.
  • Проектування ширини стулок. Дуже важливо спроектувати правильну ширину стулок, особливо, якщо балкони вузькі. Наприклад, в хрущовках глибина балконної плити може ставити 800 мм. У такому випадку, якщо стулка буде мати більший розмір, вікна металопластикові не будуть відкриватися на 180 градусів.
  • Обшивка стелі і внутрішніх стінок. Якщо потрібне додаткове утеплення базової комплектації балконів, то вам знадобляться розширювальні профілі, розміри і необхідність яких визначає заміряє.

Крім цього, ми рекомендуємо віддавати перевагу високоякісним пластиковим вікнам на балкон. Надійні, практичні і довговічні вікна металопластикові ви можете знайти на офіційному сайті компанії AmbassaDoor. Ми співпрацюємо тільки з провідними виробниками пластикових вікон на балкони і пропонуємо їх продукцію за доступною ціною.

Крім того, вас можуть зацікавити і інші категорії товарів, представлені в нашому каталозі. Наприклад, ви можете замовити міжкімнатні та вхідні двері, паркет, сходи і фурнітуру для дверей.


  Новини компанії AmbassaDoorСтатті