Як вибрати сходи в будинок?

Якщо у вас власний будинок, то ви з легкістю можете дати волю фантазії, втілити в життя будь-які дизайнерські задуми, створюючи неповторний інтер'єр. Займатися дизайном кухні або спальні не так складно. А ось як повинна виглядати вітальня зі сходами в будинку?

У більшості випадків, приватні будинки мають кілька поверхів, а значить є необхідність в сходах, які їх будуть з'єднувати. Щоб цей елемент внутрішнього інтер'єру був не тільки функціональним, але й красивим, необхідно з відповідальністю підібрати і сходи в приватний будинок купити. У цій статті ви дізнаєтеся як це зробити.

Варіанти розташування сходів в будинку і інші критерії вибору

Вітальня зі сходами в будинку виглядає дуже оригінально. Однак, не всі знають, як вибрати виріб, який буде гармонійно поєднувати і зовнішню привабливість, і якість.

Ось кілька факторів, на які варто звернути свою увагу при покупці сходів в будинок:

  • Матеріал. Часто люди вирішують сходи в приватний будинок купити з дерева. Причиною є те, що дерев'яні конструкції відрізняються витонченістю і благородством. Але, найбільш якісними, міцними і довговічними є вироби з металу. До речі, дизайн таких моделей може бути найрізноманітнішим.
  • Безпека. При проектуванні вітальні зі сходами в будинку, враховуйте кут нахилу. Оптимальними є сходи з кутом від 30 до 40 градусів і шириною 80 сантиметрів. Саме такі показники забезпечують зручність і безпеку експлуатації. По таких сходах ви зможете впевнено підніматися на другий поверх.

І, звичайно ж, необхідно подбати про місце розташування сходів в приватному будинку. Найпоширеніші варіанти розташування сходів в будинку: хол, коридор і вітальня зі сходами в будинку. Все залежить від того, скільки вільного простору є. Якщо приміщення маленьке, то і сходи необхідно вибирати малогабаритні. Якщо ж розмір кімнати дозволяє, то ми рекомендуємо купити сходи в будинок з широкими сходинками і великими поручнями. Така вітальня зі сходами в будинку обов'язково буде викликати захоплені погляди у гостей.

Чудова вітальня зі сходами в будинку від Ambassadoor

Щоб не ламати голову над тим, як облаштувати своє житло, зробити його затишним і красивим, можна звернутися за допомогою до професіоналів.

Фахівці компанії Ambassadoor з радістю візьмуться за ваш проект, продумають все до найдрібніших деталей і запропонують неперевершений дизайн вітальні зі сходами в будинку за доступною ціною!


  Статті