Якими можуть бути ваші гаражні ворота?

Якими можуть бути ваші гаражні ворота?

Повертаючись додому, автолюбитель в першу чергу ставить «на відпочинок» свою машину. Саме тому зручність використання — це найважливіший фактор при виборі гаражних воріт. Другий параметр — безпека і надійність конструкції. І третій — відповідність загальному стилю подвір'я. Будь-яке рішення повинно відповідати обраній концепції дизайну, особливо, якщо в'їзд помітно з вулиці.


Ворота для гаража: особливості конструкції


Існує кілька видів гаражних воріт. Кожен з них має власні недоліки і переваги. Короткий перелік:


  • розпашні (з однією або двома дверима);
  • підйомно-поворотні;
  • секційні;
  • ролетні.

На сьогоднішній день найбільш популярним є секційний варіант, що складається з сендвіч-панелей. Це пояснюється простотою експлуатації, легким встановленням автоматичних механізмів відкриття/закриття і значною економією простору.


Секційні ворота в гаражі: переваги та особливості


Секційні ворота складаються з невеликих металевих панелей, які з'єднуються між собою за допомогою спеціальних петель. Підйомно-силовий механізм забезпечує можливість плавного руху. Як правило, двері можна відкрити і закрити вручну. Але набагато легше і зручніше використовувати автоматику для воріт на пульті дистанційного керування. Приїхавши додому в дощ або сніг, вам не доведеться виходити на вулицю і мокнути, відкриваючи замки. Досить просто натиснути кнопку на пульті — і система зробить все за вас.

Сендвіч-панелі можна пофарбувати у різні кольори. Також існує спеціальне плівкове покриття для імітації дерева. Це покриття прекрасно вписується у дизайн двору з дерев'яними елементами. Виробники пропонують різні типи рельєфу для сендвіч-панелей:


  • вузький, середній і широкий гофр;
  • фільонка (іноді називають «касета»);
  • мікрохвиля.

Кожен рельєф з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр, вибір залежить від тільки від індивідуальних побажань покупця.

При встановленні гаражних воріт фахівці рекомендують монтувати додаткові двері. Як правило, у приміщенні, крім автомобіля, зберігаються різні інструменти, інвентар і господарський дріб'язок. Щоб не підіймати систему кожен раз, коли вам потрібні садові ножиці, знадобиться додатковий вхід. Врахуйте, що двері розміщують тільки у сендвіч-панелях з торсіонними пружинами. Гаражні ворота додатково обладнують вентиляційною сіткою, скляними вставками, захисними замками. Додаткове обладнання збільшує ціну, але з ним користуватися дверима набагато комфортніше.


Салон AmbassaDoor пропонує різноманітні моделі гаражних воріт в Хмельницькому. Монтаж і установку проводять наші фахівці з виїздом до клієнта. Телефонуйте, пишіть — ми підберемо для вас найкращу модель гаражних воріт!


  Новини компанії AmbassaDoor