Кілька важливих критеріїв вибору вхідних дверей

Вхідні двері - це не просто красивий елемент екстер'єру. Це конструкція, яка несе відповідальність за наше комфортне проживання і за збереження нашого майна. Саме через неї зловмисники найчастіше проникають в приватну власність і крадуть матеріальні цінності. Тому, щоб добре захистити свій будинок від можливих проникнень і крадіжок, необхідно знати про існування важливих критеріїв вибору вхідних дверей.

У цій статті ми розповімо вам про те на що звернути увагу перш ніж купити дверну фурнітуру і саме полотно.

Вибір двері: вимоги, яким вона повинна відповідати

Кожні сучасні вхідні двері повинні володіти двома головними якостями: естетичністю і надійністю. Якщо з першою властивістю все зрозуміло, гарний зовнішній вигляд залежить від особистих переваг. То з другою характеристикою все складніше. Що потрібно знати про неї і від яких критеріїв вибору залежить надійність?

Ви повинні мати уявлення про те, з яких вразливих частин складаються вхідні двері:

  • Дверний блок в цілому. Вибір дверей в залежності від матеріалу, з якого виготовлено полотно в першу чергу впливає на міцність конструкції. З дерев'яним облицюванням зловмисникам впоратися просто. Але якщо підібрати вхідні двері виготовлені з заліза, то злодюжкам доведеться сильно постаратися, щоб їх відкрити. Кращим варіантом вважається сталеве полотно, товщина якого 2 мм і більше. Наступне, на що вам варто звернути увагу - це коробка. Вона може бути одинарною і подвійною. І якщо перший тип можна запросто вирвати з отвору, то другий - практично неможливо.
  • Петлі - найслабша ланка в конструкції будь-яких вхідних дверей. Все тому, що їх досить легко зірвати при наявності спеціальних інструментів. Щоб спати спокійно і не турбуватися про те, що хтось зуміє вломитися до вас в будинок, потрібно встановити приховані петлі, до яких немає доступу. Але враховуйте, що вони повинні бути якісними. Товсті металеві з'єднання, їх жорстке кріплення до дверної коробки - головні показники якості.
  • Замок - найбільш знаковий з усіх критеріїв вибору. Звичайно, ще не створена замкова система, з якою б не впорався злодій-професіонал. Підібрати відмичку можна абсолютно до будь-якого механізму. Однак, чим довше злочинцеві доведеться возитися з розкриттям замка, тим більша ймовірність того, що його помітять сусіди або застане охоронна служба. Самим надійним замком на сьогоднішній день вважається крабовий. Його система створена таким чином, що при повороті ключа ви опускаєте засувки в сторони, вгору і вниз одночасно.
Града

Беручи до уваги ці критерії вибору і ретельно вивчаючи дверні конструкції, що вам сподобалися, ви зумієте здійснити покупку міцних, зламостійких і довговічних дверей.

Аналіз критеріїв вибору дорівнює вдалому придбанню

Ми впевнені, що наша стаття була для вас корисною і ви зможете взяти на озброєння вищеописаний перелік критеріїв вибору при покупці дверей. А якщо у вас виникнуть труднощі, то більш детальну інформацію ви зможете отримати у фахівців компанії Ambassadoor. Наші менеджери з радістю проконсультують вас і допоможуть зробити правильний вибір дверей і фурнітури.


  Новини компанії AmbassaDoor