Хороші міжкімнатні або вхідні двері забезпечать домочадцям комфорт і безпеку. Однак без якісної, а головне, правильно підібраною фурнітури навіть найміцніша двері не принесе користі. Щоб купити дверну фурнітуру, яка підходить для ваших дверей, потрібно знати, які існують види допоміжних деталей і частин і чим вони відрізняються.

Фурнітура для міжкімнатних та вхідних дверей: що це

LINEA CALI

ДВЕРНА ФУРНІТУРА
LINEA CALI

Все просто: фурнітура для дверей - це аксесуари або механізми, які забезпечують функціональність дверей і покращують її зовнішній вигляд. Деталі можуть належати до різних цінових сегментах. При цьому елітна дверна фурнітура відрізняється від продукції мас-маркету за якістю матеріалу, виконання, довговічності, але не за принципом роботи.

Купити фурнітуру для дверей: функціональні механізми

Вся дверна фурнітура класифікується на кілька категорій:

 • Дверні петлі. Це найважливіша група фурнітури. Без петель неможливо навісити дверне полотно на коробку. Різновиди петель:
 • Нерозбірні і розбірні - останні дають можливість демонтувати двері, не знімаючи петель.
 • Врізні - вимагають врізки в дверну коробку.
 • Накладні - петлі-метелики прості в монтажі. Легко кріпляться до дверей за допомогою викрутки і саморізів.
 • Петлі-невидимки - їх врізають в коробку таким чином, що фурнітура стає непомітною при закритому положенні двері.


Дверні ручки. Фурнітура ручки для дверей теж поділяється на кілька типів:

 • Стаціонарні. Такі ручки для дверей не пов'язані з замком або засувками.
 • Рухливі (фальових). Вплив на ручку призводить в роботу механізм замка. Фальових ручки бувають натискні і поворотні.
 • Замок - ще один важливий механізм міжкімнатних дверей. Складається з двох взаємопов'язаних частин - ригеля і циліндра. Найбільш часто замки класифікують за способом установки:
 • Врізні. Найпоширеніший вид. Їх монтують в полотно вхідний або міжкімнатних дверей;
 • Накладні. Монтуються на полотно з внутрішньої сторони. Замикаються засувкою і ключем.
 • Навісні. Це замки з запірним механізмом у вигляді дужки.


Перераховані механізми незамінні для функціонування будь-яких дверей, хоча існують і інші види дверних деталей. Однак, якщо потрібно купити фурнітуру для дверей, почати варто саме з розглянутих вище категорій.
Для поліпшення функціонування двері рекомендується установка доводчика. Цей механізм запобіжить різке захлопування і істотно продовжить термін служби полотна і коробки.

Декоративні елементи

Декоративна фурнітура представлена ​​різними молдінгами, накладками на кути, заглушками для петель - тобто елементами, які виконують виключно естетичну функцію.

Купити фурнітуру для дверей в салоні AmbassaDoor в Хмельницькому

Салон дверей та вікон AmbassaDoor пропонує аксесуари і механізми вітчизняного та імпортного виробництва. Консультанти допоможуть підібрати фурнітуру саме під вашу модель дверей.

Також в асортименті магазину представлені товари інших категорій: елітні дерев'яні сходи, в тому числі дизайнерські сходи для будинку, ексклюзивні меблі, паркет, вікна. Високий рівень сервісу і якості послуг гарантований кожному покупцеві.


  Новини компанії AmbassaDoorСтатті