Установка міжкімнатних дверей


Монтаж вхідних дверей як засіб захисту від грабіжників

Кожна людина прагне вберегти своє житло від зловмисників, кількість яких у наш час стрімко зростає. Існує добре відоме прислів'я: «Мій дім - моя фортеця». А для того, щоб вона була максимально надійною, до цього питання потрібно поставитися з особливою серйозністю, так як від цього залежить те, наскільки довго вони Вам прослужать. Після того, як Ви визначилися з вибором і купили вхідні двері своєї мрії - саме час подумати про те, щоб грамотно реалізувати монтаж вхідних дверей.

Поради експерта з приводу монтування

Якщо установка вхідних дверей буде відбуватися власноруч, то будьте готові до того, що Ви зіткнетеся з труднощами, і можете неправильно виконати роботу. Краще зверніться до професіоналів, які дотримуються конкретної послідовності дій:

  • Демонтаж старих дверей. Це перше, з чого починається установка вхідних дверей.
  • Далі дверна рама вставляється в отвір.
  • Через отвори пластин в стіну пробурюються дірки під болти.
  • Штирі забиваються в стінку і анкера приварюються до пластинок.
  • Після цього, навішується полотно, петлі якого попередньо змазані. Простір всередині заповнюють наповнювачем. Це передбачає шумоізоляцію та теплоізоляцію приміщення.
  • Завершальним етапом є заповнення технологічних проміжків монтажною піною.

Виконавши вищеописані операції, монтаж вхідних дверей можна вважати завершеним. Багато хто погодиться з тим, що цей процес досить непростий, вимагає певної вправності, чимало сил і часових витрат. Деякі клієнти вважають, що установка вхідних дверей своїми руками – це найкращий вихід. Але найчастіше їм не вистачає належного досвіду і спеціальних інструментів, тому, найвірніше рішення - доручити цю справу нашим досвідченим майстрам. Вони якісно виконають повний обсяг робіт за найкоротший термін.

Залиште ці турботи нашим професіоналам

Салон Ambassadoor надає послуги комплексної збірки в місті Хмельницькому. Ви можете залишити свою заявку на нашому сайті або за вищевказаними номерами телефонів. Якщо Ви ще не встигли придбати меблі для спальні, кухні або гардеробу - у Вас є можливість зробити покупку прямо зараз! Зручний інтерфейс нашого каталогу дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант для Вашої квартири.


  Новини компанії AmbassaDoor