Паркетна дошка: за і проти

Вибір підлогового застилання - розумне рішення людей з почуттям смаку і любов'ю до практичності. Паркетна дошка одна з багатьох варіацій з неймовірними якостями. Якщо ви віддасте свою перевагу такому елементу, то зможете підтримувати зв'язок з природою. Підлоги з дерева, також володіють прекрасним презентабельним видом і відмінно доповнюють інтер'єр будь-якого приміщення. Якщо ви бажаєте перетворити свій будинок в справжній затишний і привабливий куточок, то вам необхідно купити паркетну дошку. Цей сучасний і технологічний матеріал має функціональні характеристики, які абсолютно не гірші властивостей паркету. Про це ми розповімо докладніше в цій статті. Так що, приділіть хвилинку своєї уваги і дочитайте корисну інформацію, яка вирішить важливе питання придбання паркетної дошки.

Укладання конструкції паркетної дошки

Паркетная доска: за и против

Вам обов'язково потрібно знати, якими перевагами володіє паркетна дошка:

  1. Довговічність. Деревина відрізняється тривалим терміном служби, екологічною чистотою і природною красою.
  2. Універсальність. Паркетна дошка підходить не тільки для звичайних бетонних підстав, але і поєднується з технологією, яку використовують для підігріву підлоги.
  3. Широкий діапазон дизайнів. З величезної кількості колірної гами ви точно підберете для себе модель, яка вам припаде до душі.

Крім цього, паркетна дошка встановлюється досить просто. За допомогою спеціального замкового з'єднання забезпечується щільне прилягання. А для проклейки використовуються виключно екологічні, гіпоалергенні клею, які вберігають від будь-яких деформацій і розшарувань. Придбати паркетну дошку варто. Заходьте в наш салон, ми проконсультуємо, надамо актуальні рекомендації, допоможемо знайти оптимальний і бюджетний варіант.

Паркетна високоякісна дошка

Компанія Ambassadoor співпрацює з провідними світовими виробниками і пропонує своїм покупцям лише добротні товари. Тому, замовляючи паркетну дошку, ви забезпечуєте своєму будинку надійне покриття надовго. Крім того, в нашому каталозі ви побачите іншу продукцію, яка зробить атмосферу у вашій оселі комфортною. Це двері, меблі, сходи і багато іншого.


  Статті