Підлогові покриття - незамінна основа кожного будинку

Підлогові покриття - незамінна основа кожного будинку


Ще за сивої давнини наші предки використовували доступні їм підлогові покриття. Таким чином вони намагалися створити затишок у своїх хатинах, устеляючи їх шкурами тварин, соломою і плетеними полотнами. Добре, що розвиток цивілізації дозволяє нам на сьогоднішній день вибирати між кращими варіантами. Сучасні підлогові покриття виробляють з каменів, пластикових і гумових матеріалів. Така різноманітність забезпечує можливість купити паркет або інші покриття для індивідуальних намірів і, при цьому, з яким-завгодно бюджетом. У нашому магазині ви, крім іншого, підшукаєте хороші двері, вікна, ворота і все, що додасть впорядкованості вашій обителі.


Покриття для удосконалення підлоги


Провідні компанії пропонують асортимент, що змушує наші очі розбігатися. Як же тоді підібрати ідеальні підлогові покриття? Необхідно дізнатися більше про їхні типи. Існує чималий перелік, що дає шанс кожному знайти елемент, який відповідає практичним і естетичним вимогам. Розглянемо їх:

  • Лінолеум. Дуже популярний завдяки своїй практичності і низькій ціні. Він водонепроникний, і зносостійкий. Може прослужити 15 років, а то і більше.

  • Ковролінові підлогові покриття. До їх складу входять латекс, ворс і войлок. Це оснащує високою шумо- і теплоізоляцією. Але важливим недоліком є ​​неминучі регулярні чистки.

  • Килимова плитка. Подібна до попередньої, проте більш комфортна в експлуатації. Вам не доведеться виводити кожну пляму. Можна просто перекласти один модуль.

  • Ламінат. Навіть недорогий, він має стильний вигляд, витримує сильні навантаження і легко миється.

  • Дерев'яні доски. Зроблять будь-який інтер'єр чудовим. Термін служби даного зразка перевищує 20 років.


Салон Ambassadoor рекомендує купити паркет. Саме це застилання є не просто ознакою розкоші, а гарантом високоякісності. Головними перевагами вважаються:

  • відносна доступність;

  • простота в монтуванні;

  • міцність;

  • збереження первісного вигляду протягом тривалого часу;

  • стійкість до зовнішніх чинників.

Купуючи такі підлогові покриття, клієнти можуть бути впевненими, що вони будуть служити довгі роки.


Підлогові високопробні покриття. Як вибрати?


Відповідь залежить від того, в якому приміщенні ви збираєтеся робити ремонт. Якщо це ванна, то потрібно подбати про те, щоб підлогові покриття були здатні витримати вплив вологи. Якщо ви вирішили освіжити вітальню, спальню або офіс, то цілком можна купити паркет. Він підійде під будь-які меблі і додасть покою ефектності.