Пластикові або дерев'яні вікна? Що краще?


Старі вікна, які продувають і вимагають постійного догляду вам набридли і ви вирішили придбати нову віконну конструкцію? Тоді вам необхідно визначитися які саме - пластикові або дерев'яні вікна встановлювати.

Насправді, багато хто до цих пір не знає, які вікна краще. Але, як показує статистика, більшість людей віддає свою перевагу металопластиковим конструкціям. Чому? У чому їх переваги? На ці питання ми відповімо в даній статті.

Найтепліші, найпрактичніші та найдовговічніші: пластикові або дерев'яні вікна?

Приступаючи до вибору нового вікна необхідно знати всі за і проти віконних конструкцій з дерева.

Що стосується їх переваг, то вони полягають не тільки у зовнішній привабливості. Дерев'яні вікна створюють в оселі особливу атмосферу затишку, створюють відчуття надійності. Крім того, оскільки вони виготовлені з натуральних матеріалів, то мають поліпшену здатність пропускати повітря. Однак, дерев'яні вікна мають недоліки. Це висока вартість, складність монтажу і схильність до механічних впливів.

пластиковые окна

Ось чому коли виникає питання: "Які вибрати - пластикові або дерев'яні вікна?", велика кількість людей віддає перевагу першому варіанту.

Пластикові вікна і їх головні позитивні сторони

  • Герметичність. Завдяки їй, пластикові вікна є найтеплішими і повністю звуконепроникними.
  • Довговічність. Через свою невибагливість такі віконні конструкції мають дуже великий термін служби.
  • Простота в догляді. Пластикові вікна можна мити будь-якими миючими засобами. Також, на відміну від дерев'яних вікон, вони не вимагають регулярних фарбувань.
  • Пожежна безпека. Матеріал ПВХ не підтримує процес горіння.
  • Естетичність. За рахунок певних властивостей матеріалу, пластикові вікна можуть бути виконані в різних красивих формах. Завдяки цьому, вони гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр.

Звичайно, не існує однозначної відповіді на питання, що краще - пластикові або дерев'яні вікна. Тому, ви повинні самостійно зважити всі позитивні і негативні характеристики і підібрати варіант, який підходить саме вам.

Пластикові або дерев'яні вікна в салоні AmbassaDoor

Якщо ви бажаєте придбати високоякісні пластикові або дерев'яні вікна, тоді вам варто відвідати офіційний сайт компанії AmbassaDoor, яка співпрацює з кращими світовими брендами і пропонує своїм покупцям кращу продукцію.

Крім того, що у нас ви можете замовити пластикові або дерев'яні вікна, вас також можуть зацікавити інші категорії товарів. Наприклад, вхідні двері або кімнатні двері, паркет або фурнітуру.


  Новини компанії AmbassaDoor