Дерев’яні вікна: переваги та недоліки


Рано чи пізно в житті кожної людини настає момент, коли доводиться замінювати стару віконну конструкцію на нову. І для того, щоб зробити це необхідно правильно провести порівняння вікон і вирішити який тип конструкції є найбільш підходящим - металопластикові вікна або дерев'яні вікна.

У цьому вам допоможемо ми. У даній статті ми розглянемо пластикові і дерев'яні вікна, а також детально розповімо про їх головні особливості.

Плюси і мінуси металопластикових вікон

Пластикові вікна володіють такими перевагами, як висока герметичність, звуко- і теплоізоляція, пожежна безпека, невибагливість у догляді, різноманітність моделей і низька вартість. Що стосується недоліків, то вони також є. В першу чергу, конструкції зі штучного матеріалу ПВХ при підвищених температурах повітря виділяють невелику кількість шкідливих для здоров'я людини речовин. Крім того, якщо проводити порівняння вікон з пластика і дерева, то можна з'ясувати, що пластикові вікна дуже швидко зношуються, з часом на них з'являються подряпини та інші пошкодження, які усунути неможливо.

Плюси і мінуси дерев'яних вікон

Безперечними перевагами і відмінностями дерев'яних вікон від пластикових є те, що вони виконані з екологічно чистого, повністю безпечного матеріалу. Крім цього, конструкції з деревини характеризуються такими перевагами:

  • Довговічність.
  • Високі теплоізоляційні властивості.
  • Багатофункціональність фурнітури.
  • Простота управління.
  • Можливість створення арочних віконних стулок.
  • Можливість виготовлення будь-якої конфігурації.
  • Можливість відремонтувати деякі поломки замість того, щоб міняти всю конструкцію.

Крім вищеописаних властивостей, дерев'яні вікна відрізняються від пластикових ще і тим, що мають неймовірно стильний і привабливий зовнішній вигляд. Завдяки цьому, вони будуть гармонійно вписуватися в будь-яке інтер'єрне рішення.

деревянные окна

Виходячи з результатів нашого порівняння вікон, можна сміливо стверджувати, що саме дерев'яні вікна заслуговують вашої уваги. Однак вони коштують набагато дорожче і тому не кожен зможе їх придбати.

Дерев'яні вікна в салоні AmbassaDoor

Якщо ви бажаєте замовити і встановити в своєму будинку дерев'яні вікна, то ви прийшли за адресою. Фахівці компанії AmbassaDoor з радістю проконсультують вас, вислухають ваші побажання і підберуть для вас найоптимальніший варіант.


  Новини компанії AmbassaDoorСтатті