Установка воріт в Хмельницькому - гарантія Вашої безпеки

Установка воріт в Хмельницком


Ворота - це засіб захисту приватної території. Вони набули особливої ​​популярності серед власників приватної власності і промислових підприємств. На перший погляд може здатися, що установка воріт - завдання зовсім нескладне, але варто заглибитися в саму суть, як одразу стає ясно, що без допомоги професіоналів тут не обійтися.

Монтаж воріт на земельній ділянці доводиться проводити господарям для того, щоб вберегти своє майно від грабіжників і зловмисників. До того ж, це невід'ємний елемент конструкції огорожі. Тільки уявіть: під'їжджаючи до будинку в холодну погоду, Вам не потрібно виходити з автомобіля, щоб їх відкрити - досить тільки натиснути кнопку на пульті управління, і Ви опинитеся в своєму гаражі. Погодьтеся, користуватися таким винаходом - одне задоволення! Ми проводимо монтаж воріт двох видів:

  • в'їзних
  • гаражних

Найчастіше ворота виготовляють із дерева та металу, так як саме ці матеріали відрізняються високою міцністю і добре піддаються обробці. Для того, щоб зберегти дерев'яні деталі від впливу зовнішнього середовища, їх обробляють антисептиком, а після фарбують або покривають лаком. Що стосується металевих - каркас обов'язково шліфують, знежирюють і покривають антикорозійним засобом.

Як відбувається монтаж воріт?

Перш, ніж взятися за основну роботу, необхідно почати з перевірки центрування вертикальної осі і замірів інших параметрів. Далі, потрібно поставити опору, приварити окремі елементи в несучий металокаркас і, відзначивши місця кріплення петель, шляхом приварювання з'єднати всю конструкцію. При цьому, потрібно стежити за тим, що відстань між землею і нижньою частиною воріт повинна бути найбільш оптимальною - до 15 см. На цьому етапі слід звернути увагу на те, чи не розхитуються вони і чи не скриплять. Як бачите, установка воріт - досить трудомісткий процес, що вимагає спеціальних навичок і чималої кількості відповідного інструментарію. Ворота прослужать довше, якщо Ви наважитесь доручити цю справу нашим майстрам. Якісна установка воріт в Хмельницькому в компанії AmbassaDoor - це запорука довговічності. Чудовою новиною є те, що ми надаємо можливість так званої, покупки «під ключ» - ця опція передбачає гарантію на установчі роботи.

Крім цього, для наших клієнтів ми можемо запропонувати вишукані меблі, високоякісну фурнітуру, паркет і сходи.


  Новини компанії AmbassaDoor