Різноманітність дверних ручок


дверные ручки

Купуючи двері у будинок чи квартиру перед нами постає не завжди легке завдання, адже дверей багато, а видів дверних ручок ще більше. Дверні ручки є одним з основних видів дверної фурнітури, вони не тільки виконують функціональну роль, а й являються елементом декору.

Класифікація дверних ручок:

При виборі дверних ручок в першу чергу потрібно звернути увагу на їх різноманітність:

  • Стаціонарні – цей тип дверних ручок має різну форму: П-подібну може використовуватись як на вулиці, так і в приміщенні, круглу, Г-подібну.
  • Нажимні – одні з найпопулярніших видів дверних ручок. Їх особливістю є фалевий язичок, його необхідно опустити ручкою вниз за допомогою натиску. Такі моделі підходять для використання усіх видів дверей.
  • Поворотні – такі моделі використовують для міжкімнатних дверей. Потрібно за годинниковою стрілкою провернути круглу рукоятку для відкриття дверей. Такі ручки є безпечними, адже ними неможливо травмуватися. Можна використовувати для різних видів інтер'єру.
  • Ноби – за функціонуванням вона схожа до поворотної ручки. Може мати двосторонній вихід або закриватися з одного боку заглушкою.

Для виготовлення дверних ручок використовують різний матеріал, в основному це алюміній, латунь та різні сплави, поверхня зазвичай покривається хромом, нікилем.

Типи дверних ручок

Пластик використовують для більш дешевих типів дверних ручок. Часто у магазинах використовую пластмасові ручки, які імітують метал, але взявши їх в руки ви одразу відчуєте, що така ручка має малу вагу. Дерево, такі ручки можуть виготовлятись, як з дешевих видів деревини, так і з дорогих, тому цінова категорія може значно відрізнятися. Вони є досить приємними на дотик. Зверху деревина покривається лаком, а механізм, який знаходиться в середині, виготовлений з металу. Менеджери нашого магазину також можуть надати вам інформацію як відновити дверну фурнітуру або підібрати нову відповідно до ваших побажань. Магазин AmbassaDoor дбає про час своїх покупців та пропонує вашій увазі можливість купувати міжкімнатні двері, так і вхідні в одному місці.


  Новини компанії AmbassaDoorСтатті