Що важливо при виборі дверей?

Кожен будинок починається з входу. Тому зовнішній вигляд і надійність дверей створюють стиль будівлі і можуть багато розповісти про власників. Для багатьох людей важливо при виборі дверей вирішити два абсолютно протилежні завдання: підкреслити свою статусність в очах оточуючих і налякати злодіїв. Щоб це зробити, треба в першу чергу орієнтуватися на те, яким умовам експлуатації повинна відповідати обрана дверка і якими якостями вона повинна володіти.

Рекомендації з приводу вибору вхідних дверей

Головні відмінності вхідних дверей полягають не в облицюванні, а в функціональних і технічних характеристиках. Тому, щоб проблема вибору вхідних дверей не була складною, потрібно знати, що приховано під обробкою і облицювальними панелями. Давайте розберемося в цьому питанні. Вхідні двері розрізняються за наступними критеріями:

  • Матеріал. Найпопулярніші варіанти - двері з дерева. Є сенс встановлювати їх в приватний будинок, важливо при цьому, щоб він був з територією, що охороняється. Металеві двері лідируючі на ринку. Адже вони більш надійні. Існують також пластикові двері з вставками з металу. Їх можна монтувати в квартиру, яка знаходиться в загальній секції з іншими оселями.
  • Призначення. Кожна будівля має свою специфіку. На неї потрібно звернути увагу при виборі вхідних дверей. Залежно від того, куди ви збираєтеся встановити виріб: в комерційне приміщення або житлове, назовні або у внутрішній коридор для окремого офісу, тамбура, важливо при виборі вхідних дверей враховувати функціональні особливості. Існують броньовані, шумоізолюючі, технічні конструкції.
  • Кількість стулок. Найпоширеніший варіант - одностулкові двері. Є також двостулкові і півтора стулкові моделі. Важливо при виборі числа стулок орієнтуватися на геометрію дверного отвору.
  • Форма отвору. Стандартні конструкції прямокутні, але існують також арочні форми з круглим розширенням вгорі. В цьому випадку при виборі вхідних дверей кожен опирається на свої естетичні уподобання.
Града

Ну і найголовніше для багатьох покупців - абсолютна безпека. Тому важливо при виборі дверей враховувати ступінь стійкості до злому. Виробники виділяють шість класів, з яких 1 - найслабша конструкція, а 6 - найбільш стійка до проникнення. Звичайно, від цього залежить і ціна. Тому, дотримуйтесь розумної міри і шукайте "золоту середину", яка найкращим чином задовольнить ваші потреби.

Що ще важливо при виборі вхідних дверей?

Не забувайте про те, що високоякісні вироби найчастіше пропонують відомі виробники. Тому, якщо ви бажаєте купити міцну, довговічну і в той же час стильну конструкцію, важливо при виборі дверей розглядати продукцію перевірених виробників.

Ми щиро сподіваємося, що наша стаття була для вас корисною і ви зумієте зробити вдалу покупку. А якщо у вас все ж залишилися питання, звертайтеся до фахівців компанії Ambassadoor. Наші менеджери з радістю вам допоможуть!


  Новини компанії AmbassaDoor