Скільки місця займають сходи в будинку?

Якщо ви плануєте будувати багатоповерховий заміський будинок, тоді вам необхідно зробити підбір сходів ще на початковому етапі проектування. Цей інтер'єрний елемент, звичайно ж, виконує важливу естетичну функцію. Але, крім того, він несе істотне функціональне навантаження. Ось чому багатьох людей хвилює питання: "Скільки місця займають сходи?"

Ви дізнаєтеся відповідь, дочитавши цю статтю до кінця.

Скільки місця знадобиться для сходової конструкції в будинку?

В першу чергу, сходи в будинку повинні бути практичними, зручними і безпечними. Але, вони також грають важливу роль в організації архітектурної композиції приміщення. Комфорт будинку й інтер'єр його кімнат багато в чому залежать від зручності розташування, розміру, форми і оздоблення сходів в будинку. Саме ці фактори визначають скільки місця займуть сходи.Враховуйте кількість квадратних метрів вільного простору для установки певного типу сходів в будинку:

  • Прямолінійні і криволінійні моделі підійдуть для відкритих інтер'єрних просторів.
  • Гвинтові - дуже зручні сходи на малих площах будови, оскільки займають мало місця і можуть використовуватися в трьох-чотирьох поверхових будинках.
  • Сходи в будинку "на болтах" - це вироби, які з'явилися на ринку зовсім недавно. Такі економічні конструкції кріпляться до навісних больців і практично не займають місце.

Скільки місця займають сходи? Достатньо. Але сучасні дизайнери і архітектори беруть на озброєння деякі хитрощі, щоб зробити конструкції більш компактними. Наприклад, вони роблять проект сходів без проміжної площадки, використовують забіжні щаблі й застосовують інші технології.

Скільки місця в будинку займають сходи?

Сподіваємося, що ви вже знаєте, скільки місця займають сходи і що потрібно зробити для того, щоб більш компактно встановити таку конструкцію в своєму будинку. Насправді, це не так просто, як може здатися на перший погляд. Тому, ми не рекомендуємо виготовляти або купувати сходи в будинок самостійно. Зверніться по допомогу до професіоналів. Заплативши за послуги досвідчених фахівців один раз ви вбережете себе від неприємних наслідків і більше не будете платити за ремонт сходів в будинку.

Вашим вірним помічником може стати компанія Ambassadoor. Ми проведемо правильні розрахунки вільних квадратів приміщення, визначимо необхідний розмір прорізів і створимо проект, який задовольнить всі ваші потреби та побажання.


  Статті