Спіральні сходи і гвинтові сходи. В чому різниця?

Коли перед проектувальниками і власниками будівель постає складне завдання влаштування сходів на другий поверх в приміщенні з обмеженим простором, вони часто вдаються до варіанту у вигляді гвинтових або спіральних сходів. Такі конструкції, на відміну від двомаршевих моделей, займають дуже мало місця і дозволяють використовувати житлову площу більш раціонально.

Багато людей думають, що спіральні сходи і гвинтові сходи нічим не відрізняються. Однак, це не так. Незважаючи на свою "схожість”, ці конструкції розрізняються між собою не тільки геометрією і просторовою реалізацією, але й споживчими властивостями. Про це ми розповімо вам більш детально.

Гвинтові або спіральні сходи - що краще?

Коли ви вирішили зайнятися проектуванням та виготовленням сходів, вам необхідно зрозуміти, як дане інженерне рішення буде позначатися на зручності використання конструкції і на безпеці її експлуатації.

Гвинтові сходи

Відмінною рисою гвинтових сходів є наявність опорного стовпа, до якого прикріплюються сходини. Такі конструкції встановлюються в маленьких приміщеннях, де кожен квадратний метр на рахунку. Вони займають дуже мало місця. Це стає особливо помітним при висоті підйому більше трьох метрів. Крім того, завдяки своєму оригінальному зовнішньому вигляду, гвинтові сходи відмінно вписуються в будь-яке приміщення. Однак, існують і недоліки:

  • Небезпека використання для людей похилого віку та маленьких дітей.
  • Неможливість переносити великогабаритні предмети.
  • Непристосованість для інтенсивного користування.

Спіральні сходи

Спіральними сходами називають вигнуті криволінійні сходи, у яких, на відміну від гвинтових, немає центрального стовпа. За рахунок цього східці вдається зробити більш зручними і пристосованими навіть для пересування людей з обмеженими фізичними можливостями. Міцні, розраховані на необмежений термін служби спіральні сходи з дерева або металу можуть бути декоровані найпрестижнішими матеріалами.

Єдиний мінус полягає в тому, що спіральні сходи є неймовірно складними в проектуванні і виготовленні. Для того щоб виготовити і монтувати таку конструкцію, потрібна наявність серйозної виробничої бази і висококваліфікованих працівників: інженерів, зварників, столярів, монтажників. Це складний і трудомісткий у виготовленні виріб, але результат завжди вражає і радує око довгі роки.

Де можна замовити спіральні сходи і гвинтові сходи?

Запрошуємо вас на офіційний сайт ambassadoor.com.ua. Фахівці компанії AmbassaDoor мають значний досвід у проектуванні та встановленні спіральних сходів і гвинтових сходів. Тому, краще ніж ми цю роботу навряд чи зможе виконати будь-яка інша фірма. Крім того, ми забезпечуємо своїм покупцям доступні ціни, чудовий зовнішній вигляд і гарантовану якість кожних сходів.

Можливо, вас також зацікавлять інші категорії товарів, представлені на нашому сайті: гаражні ворота, міжкімнатні двері, металопластикові вікна.


  Новини компанії AmbassaDoorСтатті