Сходи для будинку. Популярні види і їх особливості


лестница для дома

Приватні багатоповерхові будинки і багаторівневі квартири вже давно перестали бути символом розкоші. На сьогоднішній день це відмінний спосіб розширити свою житлову площу, зробити її більш комфортною і затишною. Звичайно ж, щоб організувати переходи між поверхами в таких будівлях, необхідно використовувати сходові конструкції.

Щоб правильно підібрати сходи для будинку, необхідно займатися їх проектуванням ще на початковому етапі будівництва будинку. Тільки так можливо дотримуватись всіх необхідних норм, правил і стандартів, від яких залежить безпека експлуатації конструкції в майбутньому.

Якщо ви вирішили спорудити сходи для будинку або квартири, то вам необхідно врахувати не тільки привабливість зовнішнього вигляду, але й специфіку різних типів сходів.

Які види сходів для приватного будинку існують?

Сходи для будинку можуть бути найрізноманітнішими. Вони відрізняються між собою не тільки дизайном і матеріалом виготовлення, але й формою, функціональними особливостями, конструкцією та іншими характеристиками. Тому, вибір сходів для будинку залежить не тільки від ваших смакових уподобань. Важливі також розміри приміщення, місце для установки і призначення конструкції. До даної задачі потрібно підійти відповідально, щоб в подальшому не шкодувати.

Основні види сходів для приватного будинку:

  • Маршові. Такі сходи для будинку є найбільш безпечними і зручними, а значить, найпопулярнішими. Вони являють собою сукупність певної кількості сходинок, які об'єднані в окремі марші. Існують одномаршеві сходи для будинку. Вони самі прості та практичні. Також зустрічаються двох і трьохмаршеві моделі. У таких сходах марші розділені між собою спеціальними майданчиками або забіжними сходинками. Єдиним мінусом таких сходів для будинку є їх габаритність. Для установки такого виробу потрібен великий простір, тому для малогабаритних приміщень він не підходить.
  • Гвинтові і спіральні. Дані види сходів для будинку відрізняються оригінальністю форми і дизайну. Їх щаблі розташовуються по висхідній спіралі навколо центрального опорного стовпа. А це дозволяє значно заощадити житлову площу. Тому, якщо вам необхідно встановити сходи для маленького заміського будинку або в якості допоміжного пристосування, яке веде на горище, то цей варіант буде ідеальним.
  • Сходи для дому "гусячий крок". Це вельми цікаві конструкції, які мають великий кут нахилу (до 45 градусів) і складаються з прямого маршу зі ступенями, одна сторона яких вже інший марш. Спуск і підйом відбувається по широкій частині, при чому, доводитися чергувати ноги. В результаті хода нагадує гусячу, звідси і назва. Такі сходи не зовсім зручні і безпечні, проте, даний вид сходів виручить в умовах невеликого простору.

Де замовити сходи для будинку?

Запрошуємо вас ознайомитися з асортиментом сходів для будинку, представленим на офіційному сайті компанії AmbassaDoor. Ми пропонуємо вашій увазі сходи від кращих світових брендів.

Вам не потрібно витрачати десятки годин для пошуку рішення в інтернеті, просто зателефонуйте за телефоном, вказаним на головній сторінці сайту. Наші менеджери з багаторічним досвідом роботи проконсультують вас і допоможуть купити підходящі сходи в будинок або квартиру.

Можливо, вам будуть цікаві й інші категорії товарів з нашого каталогу. Наприклад, ви можете придбати елітну дверну фурнітуру або якісні пластикові вікна.


  Новини компанії AmbassaDoorСтатті