Установка вікон


Установка вікон - чи варто це робити самостійно?

Як показує практика, для сучасної людини монтаж вікон - абсолютно звична справа. Без неї не обходиться жоден капітальний ремонт. Слід зазначити, що це завдання не з легких, особливо коли мова йде про багатоповерхівки. При цьому, необхідно дотримуватися правил з техніки безпеки. Якщо Ви довірите це нашим досвідченим майстрам, в результаті Ви отримаєте не тільки загальне естетичне сприйняття, а також і подальшу довговічність експлуатації виробу. Залежно від матеріалів, існують основні різновиди вікон:

 • Металопластикові
 • Дерев'яні
 • Враховуючи те, що останні виготовляються з натуральних матеріалів, їх вартість в рази вище. Але їх однаково обирають власники квартир та приватних будинків. В обох випадках монтаж вікон практично не відрізняється один від одного. Єдине, що потрібно врахувати - це те, що установка вікон дерев'яних, забороняє монтувати їх впритул до стінок, тому що є висока ймовірність того, що вони можуть деформуватися під тиском стін. Коли мова йде про пластикові, їх часто вибирають для скління балконів та лоджій.

  Як відбувається установка вікон?

  Після закінчення демонтажу старих вікон, роблять підготовку до монтування нових - це своєрідна основа, від якої залежить їх подальше користування. На цьому етапі наші співробітники зроблять необхідні заміри отвору, рами і відкосів. Далі, виходячи з отриманих даних, наші співробітники почнуть ремонтно-монтажні роботи. Як бачите, установка вікон - завдання зовсім не просте. Воно вимагає використання великої кількості спеціальних інструментів, чимало часових витрат і надзвичайної вправності. Навіщо ж Вам витрачати на це час, якщо можна доручити це професіоналам?

  Повний спектр послуг від фахівців компанії AmbassaDoor

  Якщо у Вас немає досвіду в здійсненні подібних дій - краще довірити монтаж вікон спеціально навченим людям. Для цього, Вам потрібно залишити заявку онлайн, або за вищевказаними номерами телефонів. Наші кваліфіковані працівники проведуть цілий комплекс робіт швидко та якісно. Ми гарантуємо грамотний та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

  Ще не вибрали двері? Ви можете зробити це прямо зараз! Зручний інтерфейс нашого онлайн-каталогу дозволяє підібрати найбільш підходящий виріб для Вашої оселі.


  Новини компанії AmbassaDoor