Вибір системи зберігання для гардеробу

У міських квартирах сучасного планування передбачені спеціальні приміщення для зберігання одягу - гардеробні кімнати. Багато власників розташовують там класичні шафи або самостійно встановлюють звичайні полиці. Проте, набагато ефективніше використовувати готові універсальні системи, за допомогою яких можна впорядковано зберігати одяг, взуття та домашній текстиль і, тим самим, підтримувати порядок в домі. Про те, як зробити вибір системи зберігання для гардеробу, їх різновиди, нюанси монтажу і ціни ви дізнаєтеся у даній статті.

Металокаркасна система та сітчаста система зберігання: що краще?

Для того щоб раціонально організувати простір у гардеробній кімнаті, необхідно зробити вибір найбільш підходящої системи зберігання для гардеробу. Ключовими параметрами у цій справі є вільна площа, габарити кімнати, а також кількість речей, які потрібно впорядковано розмістити.

Моделі гардеробних систем відрізняються між собою розмірами, матеріалом виготовлення, типом установки, внутрішнім наповненням. Існують такі різновиди конструкцій:

  • Металокаркасна система. Така гардеробна являє собою комбінацію металевих опор і полиць, висувних ящиків з ДСП або МДФ. Металокаркасна система - це мобільна гардеробна. Ви можете змінювати висоту і кількість полиць, штанг, міняти їх місцями та переміщати. Це великий плюс. Але крім привабливого зовнішнього вигляду і функціональності є невеликий недолік - це відсутність бічних стінок у полиць. Через це речі можуть просто випасти.
  • Сітчаста система зберігання. Особливість такої конструкції полягає в тому, що вона кріпиться до стіни. Як і металокаркасна система, сітчаста дозволяє легко міняти відстані між полицями, їх ширину і налаштовувати гардероб відповідно до своїх побажань і потреб. Кошики і полиці можна зробити висувними, завдяки наявності спеціальних кронштейнів. Єдиний недолік сітчастої системи зберігання - це її висока вартість.
  • Модульна система зберігання. На сьогоднішній день вибір системи зберігання для гардеробу модульного типу робить все більша кількість людей. Причина в тому, що модульна система виготовляється з ДСП, МДФ, натурального дерева або їх комбінацій, тому не має недоліків металокаркасної і сітчастої систем: полиці мають боковини, чітко розділяють стопки з речами, а стелажі, полиці і тумби мають меншу вартість, ніж попередні варіанти. Крім того, з ДСП можна виготовити під замовлення елемент будь-якої форми. Тому, з модульною системою ви зможете з легкістю укомплектувати гардеробну нестандартних форм і розмірів.

Де зробити вибір системи зберігання для гардеробу?

Ви бажаєте придбати універсальну конструкцію для гардеробної кімнати? Тоді ви прийшли за адресою. У салоні AmbassaDoor представлений величезний вибір систем зберігання для гардеробу від найкращих виробників.

Крім того, вас, можливо, зацікавлять інші категорії товарів? Наприклад, у нас ви також можете купити фурнітуру для дверей, металопластикові вікна, міжкімнатні та вхідні двері.


  Новини компанії AmbassaDoorСтатті