На сьогоднішній день на ринку будівельних матеріалів представлений колосальний асортимент різного підлогового покриття. Проте, найбільш затребуваною залишається паркетна дошка. Вона є прекрасною альтернативою штучному паркету, оскільки має аналогічні властивості і володіє відмінними характеристиками, про які необхідно дізнатися перед тим як купити паркет для свого будинку. На відміну від традиційного натурального паркету, паркетна дошка має складну структуру - складається з однієї або декількох дерев'яних плашок, надійно склеєних між собою і покритих для міцності лаком. Залежно від цього розрізняють різні види паркетної дошки, про які ми поговоримо більш детально у цій статті.

Односмугова, двосмугова чи трьохсмугова: яку паркетну дошку обрати?

Різновиди паркетної дошки відрізняються за кількістю смуг ламелей на одній дошці. Саме від цього залежать експлуатаційні характеристики обраного матеріалу. Паркетна підлога може бути як під односмуговою, так і багатосмуговою.

Давайте детальніше розглянемо кожний варіант:

     

  • Односмугова. Така паркетна дошка є найпростішою, оскільки її верхній шар являє собою цілісну плашку шпону цінної породи дерева. Односмугова паркетна дошка відмінно вписується у будь-який інтер'єр, підкреслюючи природність і красу деревини, її колір та глибину. Через це односмугова дошка вирізняється з-поміж інших видів паркетної дошки високою ціною.
  • Двосмугова. Особливість такої дошки полягає у тому, що її лицьова сторона складається із двох рядів елементів з деревини. Вони можуть мати різне забарвлення та довжину. Двосмугова дошка з вкороченими плашками використовується при облаштуванні підлоги у помешканнях середньої і малої площі, а дошка з видовженими елементами - у приміщеннях великих площ. Головними перевагами двосмугової дошки є універсальність та доступна вартість.
  • Трьохсмугова. Такий варіант є найбільш дешевим, а тому найпопулярнішим. Особливою рисою цього виду паркетної дошки є те, що на її поверхні паралельно розташовані три ряди плашок з цінних пород дерева. Вони можуть бути різної довжини та різного кольору. Це дозволяє створювати оригінальні композиції в інтер'єрі приміщення.

Як ви, мабуть, зрозуміли, вартість паркетної дошки залежить від її типу і від кількості ламелей на верхньому декоративному шарі: чим їх менше, тим вище ціна. Тому, вам насамперед варто визначитися з тим, яку суму ви готові заплатити за підлогове покриття.

Види паркетної дошки. Де здійснити вигідну покупку?

Якщо ви вже знаєте яка паркетна дошка вам потрібна: односмугова, двосмугова чи трьохсмугова, і навіть якщо ви ще досі не визначилися, вам варто завітати у салон AmbassaDoor. Тут ви не просто зможете купити паркет дешево, тут ви здійсните справді хорошу покупку. Адже наші спеціалісти з радістю проконсультують вас та підберуть паркетну дошку, яка буде служити вам протягом довгого часу!


  Новини компанії AmbassaDoorСтатті