Вікна

Вікна

Дерев'яні і пластикові вікна в Хмельницькому


Тенденції ринку віконних профілів спрямовані на підвищення енергоефективності. Новітні інженерні рішення (додаткові повітряні камери, ущільнювачі, подвійні і потрійні склопакети, якісна фурнітура) дозволяють заощадити витрати ресурсів на опалення та кондиціонування приміщень. Найбільш поширеними на сьогоднішній день є 2 типи віконних профілів: металопластикові та дерев'яні. Вибір вікон в квартиру або в будинок залежить від індивідуальних бажань клієнта. Салон AmbassaDoor пропонує комплексне обслуговування — від зняття замірів до установки — при будь-якому прийнятому вами рішенні.


Металопластикові вікна


ПВХ вікна з армованим металевим профілем (в народі «пластикові вікна») не потребують ні фарбування, ні будь-якого іншого додаткового догляду. Особливості конструкції і монтажу дозволяють створювати віконниці різної форми та розміру. Класичний білий колір потроху відходить у минуле. Зараз серед замовників користуються популярністю рами, оформлені під дерево у відтінках згідно карти RAL. Таке рішення дозволяє органічно доповнити зовнішній і внутрішній дизайн квартири або будинку. Фактура дерева гармонійно поєднується з паркетом, меблями та іншими елементами декору приміщень, а якісний пластик проявляє високу стійкість до негативного впливу зовнішнього середовища. Він не розтріскується від зміни температур, забезпечує високу шумоізоляцію приміщення, а його колір не втрачає інтенсивності навіть під прямими сонячними променями, на південній стороні будинку.


Дерев'яні вікна для квартири або будинку


Сучасні технології дозволяють створювати дерев'яні євровікна, які за характеристиками не поступаються пластиковим. Завдяки спеціальній обробці деревини вони не розбухають під впливом вологи, не розтріскуються при висиханні і не формують щілин, крізь які в ваш будинок міг би проникнути протяг. Євровікна досить щільно прилягають до рами і створюють хорошу звукоізоляцію. У виробництві дерев'яного профілю використовується клеєний тришаровий або чотирьохшаровий брус з твердих порід деревини. Він не деформується під час використання і не допускає усадки. Сучасна фурнітура дозволяє відкривати віконниці під різним кутом нахилу, забезпечуючи вентиляцію відповідно до погоди на вулиці. Дубовий профіль найбільш міцний і довговічний. У нього гарний малюнок деревини, і саме дуб найкраще протистоїть агресивному впливу зовнішнього середовища.


Ціна на встановлення вікон залежить від комплектуючих:


  • виду профілю;

  • характеристик склопакета;

  • підвіконь;

  • водовідливів;

  • відкосів;

  • протимоскітних сіток.

Фахівці компанії AmbassaDoor проведуть повний цикл робіт по монтажу вікон у вашій квартирі або будинку. Ми пропонуємо комплексні рішення, при яких колір і стиль профілю буде гармонійно поєднуватися зі сходами, підлогою або ж будь-якими іншими елементами дизайну. Приходьте до нас у салон, ми завжди раді новим клієнтам!