KÖMMERLING

KÖMMERLING

Акція від Kömmerling і салону AmbassaDoor


Унікальна весняна пропозиція: замір, доставка і монтаж вікон безкоштовні!*


Для замовлення розрахунку вартості вікон

телефонуйте за номером (067) 55 00 505


Німецька фабрика Kömmerling займається виробництвом віконних профілів з 1967 року, а саме підприємство було засноване ще в XIX столітті. Багаторічний досвід виробника дозволив розробити профільні системи преміум класу, які сьогодні успішно використовуються в усьому світі. Салон AmbassaDoor пропонує встановлення нових вікон від Kömmerling в місті Хмельницькому та на території Хмельницької області. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробником, тому пропонуємо найкращі ціни на усю продукцію.


Більш того: ми заміряємо, доставимо і проведемо монтаж вікон безкоштовно!Різновиди профілів від торгової марки Kömmerling


Впровадження екологічної схеми виробництва Greenline, яка розроблена інженерами Kömmerling, дозволяє обійтися без використання свинцю у продукції. Скошені кромки створюють сучасний вигляд нового вікна, а колір ущільнювача можна обрати на свій смак з двох запропонованих варіантів: сірий або чорний. Довговічність профіля доведена як лабораторним тестуванням, так і «польовими» випробуваннями. Енергоефективність вікон сертифікована незалежними дослідженнями. Наприклад, сертифікат ISO 9001 був отриманий фабрикою від Британського інституту BSI. На сьогоднішній день салон AmbassaDoor пропонує кілька різновидів профілів від Kömmerling:


 • 76 MD,

 • 88,

 • 88 AluFusion,

 • 88 Passive.


76 MD


Вікна KÖMMERLING в Хмельницькому з установкою

Технічні характеристики:


 • ширина монтажу: 76 мм;

 • max ширина склопакета: 48 мм;

 • 6 камер;

 • max розмір віконниці: 150 см ширина, 150 см висота;

 • max розмір балконних дверей: 100 см ширина, 250 см висота;

 • коефіцієнт теплопередачі 1,0 м2 С/Вт;

 • період експлуатації - більше 4 десятків років.


88

Вікна KÖMMERLING в Хмельницькому зі встановленням


Це 6-камерна система з глибиною монтажу 88 мм, у якій можна виокремити цілий ряд технічних переваг:


 • 3 контури ущільнення, які забезпечують максимальний захист від протягів і вологи;

 • екстра-ущільнювач підвищує теплоізоляцію і зменшує ймовірність утворення конденсату;

 • присутність дренажного паза, який відводить воду назовні;

 • сумісність зі склопакетами шириною від 24 до 54 мм;

 • звукоізоляція до 48 дБ.


88 AluFusion

Вікна KÖMMERLING в Хмельницькому


AluFusion — це поєднання алюмінію з пластиком. Завдяки унікальному матеріалу профіль демонструє високу стабільність конструкції і хороший рівень теплоізоляції. Інженерна розробка Kömmerling дозволяє використовувати тільки кращі характеристики матеріалів. Завдяки AluFusion зникає необхідність у сталевому підсиленні навіть при монтажі великих конструкцій (висотою до 2,6 метра). При цьому можлива установка склопакетів різної ширини — від 26 до 38 мм. Наявність алюмінієвих накладок дає можливість вибору кольору з практично необмеженої палітри відтінків.


88 Passive

Монтажна глибина профіля 88 Passive становить 88 мм. Завдяки 6-ти камерній системі коефіцієнт опору теплопередачі складає 0,91 м2 С/Вт. Ці дані підтверджені інститутом Passivhaus (Дармштадт, Німеччина). Система установки скла за допомогою сухого вклеювання дозволяє легко і швидко замінити пакет при пошкодженні.


Купити пластикові вікна Kömmerling в Хмельницькому


Салон AmbassaDoor співпрацює напряму з преміум-постачальником Kömmerling протягом декількох років. Аби визначитися з точною ціною пластикових вікон в Хмельницькому, рекомендуємо вам відвідати наш салон-магазин. Ми розрахуємо вартість установки за вашими вимірами, а потім запропонуємо найбільш оптимальний варіант профілю від будь-якого з наших постачальників (Veka, Salamander або Kömmerling). Звертайтеся, у магазині дверей та вікон AmbassaDoor завжди раді новим клієнтам!


*безкоштовні заміри, доставка і установка діють при замовленні від 5 вікон. Акція діє до 15 квітня 2017 року.

Немає товарів для показу в цій категорії.