Паркет

Паркет

Натуральний паркет - унікальні властивості підлогового покриття

Натуральний паркет вже багато років є атрибутом ефектного і статусного дизайну інтер'єру. Проводиться це підлогове покриття з натурального дерева різних порід соснових дерев, що забезпечує надійність і міцність поверхні.

Паркет укладають в квартирах і приватних будинках для кількох цілей. По-перше, це декорування кімнат, яке здійснюється за рахунок натуральної фактури матеріалу. По-друге, ізоляційні властивості дерева спрямовані на збереження тепла і ізоляцію підлоги від холоду. Під дерев'яну основу не потрібно укладання «теплої підлоги».

Фірмовий магазин унікального дерев'яного паркету

придбати натяжний паркет

Наша команда підготувала для вас можливість купити паркет з соснових порід дерев за оптимальною ціною без переплат. Наш фірмовий салон дизайнерських оздоблювальних матеріалів, дверей і вікон працює з 2004 року, напрацювавши за цей час велику базу європейських і вітчизняних виробників.

Представлена ​​паркетна дошка має спеціальне захисне покриття, яке непомітно при експлуатації і первинному огляді. Номінальний термін служби такого покриття перевищує 40 років, що є запорукою економічної вигоди. Протягом всього періоду користування дошка зберігає свій первісний вигляд з характерним блиском. Магазин паркету при кожній покупці оформляє гарантію на партію матеріалу. Високий статус продукції і репутація нашого салону ефективно впливає на якість пропонованих матеріалів. Крім цього покриття, ми пропонуємо придбати у нас і встановити дерев'яні сходи в приватному будинку, вікна, двері або гаражні ворота. Весь доступний список продукції представлений на сайті компанії.

Які види паркети ви можете купити в нашому фірмовому салоні

купити натуральний паркет

Основний каталог компанії містить десятки різних видів паркетної дошки в білому, сірому, коричневому, шоколадному, кавовому і в інших відтінках кольорів. При підборі наші фахівці орієнтуються на ваші побажання і загальну стилістику приміщення.

Усього доступно три види паркету: штучний, набірний, натяжний паркет, паркетна дошка, палацових покриття, масивний паркет. Кожен з цих варіантів відрізняється розміром дерев'яної заготовки, методикою її укладання, обробкою, властивостями. При виборі слід орієнтуватися не показник економічної доступності, типу приміщення, його призначення.

Наші фахівці проводять комплексну консультацію для всіх бажаючих, пропонуючи допомогу у виборі бажаного виду підлогового покриття. Додатково в салоні представлені дерев'яні сходи для приватного будинку, двері і інше.

Чому вигідно купувати оригінальний паркет у нашій компанії:

  • Співпраця з провідними європейськими та вітчизняними виробниками.
  • Тривала гарантія.
  • Професійна допомога у виборі.
  • Широкий спектр видів паркету і кольорових гам.
  • Кваліфікована укладання паркету від майстрів з великим досвідом роботи.

Ми проводимо широкий спектр робіт, починаючи від виконання замірів до укладання та фінальної прибирання приміщення. Для консультації зв'яжіться з менеджерами нашого салону.