N.PARKET

N.PARKET

Натуральный паркет

В умовах інноваційних технологій, коли в багатьох сферах людської життєдіяльності на заміну натуральним матеріалам прийшли синтетичні, паркет все одно залишається одним з найбажаніших, надійних і безпечних видів підлогових покриттів. В Україні він використовується для облаштування житлових приміщень і комерційних об'єктів.

Паркетну дошку вибирають з-за доступної ціни, привабливого зовнішнього вигляду і чудовою теплоємності. Якщо перед покупцем стоїть вибір, яке ж підлогове покриття вибрати для об'єкта, то найбільш вигідним придбанням буде високоякісний паркет з натурального дерева.

Натуральний паркет купити пропонує інтернет-магазин AmbassaDoor. Вибираючи нас, ви отримуєте можливість забезпечити себе надійним дерев'яним покриттям з надзвичайно тривалим терміном служби. Зверніть увагу, що в нашому каталозі також представлені вхідні двері від виробника.

Ми працюємо не тільки по Хмельницькому! Географія діяльності нашої компанії охоплює всю територію України, тому ви можете скористатися послугами нашого магазину, де б ви не знаходилися. Доставка можлива в будь-який з населених пунктів нашої країни. На сайті покупець знайде не тільки каталог якісної продукції, але і кваліфіковану допомогу фахівців магазину.

Різновиди паркету для будинку


Сьогодні кожен має можливість обзавестися паркетом наступних видів:

  • штучним;
  • масивом;
  • щитовим;
  • стандартної паркетною дошкою;
  • ламінатом.

Штучний паркет - це особливий вид підлогового дерев'яного покриття, який виготовляється з твердих порід дерева. Перш за все він складається з декількох планок, які кріпляться за допомогою пазів. Це один з найпопулярніших видів паркету, адже він може бути практично будь-якого кольору, з найрізноманітнішими візерунками і текстурою.

Ще однією особливістю штучного паркету є його феноменальна довговічність. Навіть якщо частина такого покриття буде пошкоджена, її можна з легкістю замінити в домашніх умовах. Проблематичним є монтаж подібних конструкцій, для цього необхідно вдаватися до послуг професіоналів.

Купити натуральний паркет даного виду ви можете в нашому інтернет-магазині за ціною від виробника


Головні особливості масивного і щитового паркету
Масивний паркет являє собою особливий елітний вид, який відрізняється в основному розмірами. За допомогою масивної дошки не можна викласти оригінальний, деталізований візерунок. Це покриття виготовляється з цільної деревини, що робить його надзвичайно якісним і міцним. Вибираючи його, ви отримуєте першокласне підлогове покриття, яке, при належному догляді, прослужить не один десяток років.

Щитової паркет складається з декількох шарів. Верхня і нижня частина такого покриття виготовлена ​​з дорогих порід дерева, а проміжні, тобто серединні шари - з хвойних дерев. Відмінною особливістю такого покриття є його високий рівень стійкості до змін температури і вологості.

Широкий вибір різноманітних малюнків і форм модулів, дозволяє створювати оригінальний інтер'єр приміщення. Натуральний паркет купити можна з великою часткою фінансової вигоди для себе в магазині AmbassaDoor. Також ми пропонуємо своїм клієнтам якісні вхідні двері від виробника.


Характеристики стандартної паркетної дошки і ламінату


Стандартна паркетна дошка являє собою найбільш дешевий варіант дерев'яного підлогового покриття, так як виготовляється з пресованої деревини. Завдяки цьому даний вид покриття отримав відразу кілька корисних властивостей - стійкість до перепадів температури і змін вологості в приміщенні.

Також він дуже простий в монтажі. Покривається лаком такий паркет ще на стадії виробництва, тому покупцеві на це не доведеться витрачати сили, час і гроші. Натуральний паркет купити з доставкою можна в інтернет-магазині AmbassaDoor за доступною ціною.

Ламінат - це будівельне підлогове покриття, яке складається не з деревини, а зі спеціальної смоли. Ламінат є багатошаровим покриттям, верхня частина якого покривається спеціальною речовиною, що дозволяє протистояти зносу і стирання. Під даним шаром розміщується так званий декоративний, що імітує зовнішній вигляд деревини, під якою розміщується несе і стабілізуючий шари.

Який вид підлогового покриття вибрати - вирішувати тільки вам. Все залежить від бюджету і побажань клієнта з приводу зовнішнього вигляду і довговічності. Найбільш популярним і вигідним вважається паркет з натурального дерева. Він довговічний, невибагливий в догляді, але через це він дорожче. Однак за таку вартість ви отримуєте найкраще в своєму роді підлогове покриття, яке не має рівних в світі облицювальних матеріалів.


Переваги натурального паркету від виробника


Високоякісне дерев'яне підлогове покриття дозволяє з легкістю створити атмосферу розкоші і багатства в будь-якому приміщенні. Паркет - це не просто натуральне покриття, а показник статусу. Він чудово зберігає тепло в приміщенні, ідеально поглинає звуки, тим самим забезпе