Умови співробітництва з компанією AmbassaDoor

Мультибрендовий салон AmbassaDoor відкрився у 2004 році.


Робота компанії заснована на індивідуальному врахуванні бажань і потреб клієнта. Ми запрошуємо до співпраці дизайнерів, виконробів і будівельників. При постійній роботі з компанією AmbassaDoor партнери можуть розраховувати на вигідні умови.

  1. AmbassaDoor — це налагоджені за роки співпраці прямі контакти з ексклюзивними торговими марками від українських і зарубіжних фабрик.
  2. Широкий асортимент міжкімнатних і вхідних дверей хорошої якості, сходів і автоматичних воріт в Хмельницькому. Тільки у нас зібрані різноманітні ексклюзивні дизайнерські рішення, різьба по дереву, безліч видів скла, вітражів та інших декоративних доповнень.
  3. Продаж вікон під замовлення за індивідуальними замірами.
  4. Повний перелік технічних характеристик продукції, без «прихованих» нюансів і несподіванок.
  5. Участь у семінарах по тематиці новинок галузі (на базі фірмових салонів).
  6. Дистанційні консультації з будь-яких питань, пов'язаних з установкою чи характеристиками товарів.

Широкий вибір варіантів дозволяє дизайнерам і будівельникам здійснювати найсміливіші ідеї та фантазії. Різні методи комплектації, безліч найменувань та видів фурнітури надають для клієнтів додаткову можливість вибору і цінової «вилки». При бажанні партнера можна укласти договір, в якому будуть розписані основні етапи та умови співпраці (ціни та знижки за різними групами товарів, терміни поставок і здійснення робіт, умови оплати і порядок вирішення спірних ситуацій).

Індивідуальний підхід до кожного з партнерів і взаєморозуміння у всьому — це основні принципи формування довгострокових відносин. Ми високо цінуємо професійну дизайнерську і будівельну працю. Тому, пропонуючи вам співробітництво, компанія AmbassaDoor впевнена у цікавій і продуктивній роботі над різними проектами!

Телефонуйте нам:

(0382) 710 170 або +38067 55 00 505.