Ворота

Ворота

В'їзні та гаражні ворота в Хмельницькому


Ворота — це символ захищеності приватної території. При плануванні та облаштуванні приватного будинку дизайн двору в цілому і воріт зокрема створює перше враження у ваших гостей. Купити красиві і функціональні в'їзні або гаражні ворота в Хмельницькому можна у салоні AmbassaDoor, який знаходиться за адресою: вул. Зарічанська, 57/1.


В'їзні ворота: різноманітність цін та конструкцій


Ворота у двір можуть відкриватися різними способами. Найбільш традиційною є розпашна конструкція з двома дверцятами на петлях. Порівняно нове і дуже зручне рішення — це відкатна система воріт, яка складається з:


  • основної несучої рами;

  • полотна стулки;

  • консолі противаги.

Основна рама використовується для руху полотна воріт і підвищення надійності експлуатації. Установка воріт починається зі зварювання арматурного каркасу і встановлення спеціальних деталей для роликових опор. Як правило, конструкція комплектується електроприводами автоматики. Вони управляють дверима і забезпечують максимальну зручність використання. Система користується популярністю як у приватних власників, так і у промислових підприємств.


Гаражні ворота: ціна залежить від виробника і комплектуючих


Виробники пропонують 3 варіанти конструкції гаражних воріт:


  • розпашна;

  • відкатна;

  • секційні сендвіч-панелі.

Секційні ворота в гараж на сьогоднішній день найбільш популярні. Це найкращий варіант співвідношення ціни та якості. Існує величезна кількість моделей, які відмінно вписуються у вишуканий дизайн заміського котеджу. Полотно дверей при відкритті системи підіймається вгору, під стелю приміщення. Таке рішення дозволяє заощадити простір у гаражі та перед ним. Основою конструкції виступає сендвіч-панель шириною приблизно 4 см. З обох сторін панель оточена листом сталевого прокату. На прокат, в свою чергу, наноситься полімерне покриття у декілька шарів. Призначення полімеру — захистити метал від корозії і негативного впливу зовнішнього середовища. Колір покриття можна вибрати будь-який з багатьох варіантів за картою RAL. Різноманітність відтінків у каталозі задовольнить навіть найвибагливішого клієнта. Системи автоматичного управління — не обов'язковий, але дуже приємний компонент. Вони роблять процес використання надзвичайно комфортним. Після установки такого пристрою не потрібно виходити з машини, аби відкрити чи закрити ворота. Достатньо лише натиснути кнопку на пульті управління.


Ціну гаражних і в'їзних воріт конкретного розміру ви можете дізнатися безпосередньо при візиті до салону AmbassaDoor. Справа в тому, що кожен проект вимагає індивідуального розрахунку. Орієнтовна вартість вказана на сайті. Також запрошуємо вас відвідати сусідні розділи каталогу, де ми пропонуємо широкий вибір дверей і вікон в Хмельницькому. Звертайтеся до нас онлайн, приходьте в салонми завжди відкриті для співпраці!