Ворота в'їздні

15000 грн
15000 грн
15000 грн
15000 грн
15000 грн
15000 грн
Ворота в'їздні

Відкатні в'їзні ворота в Хмельницькому


Перше враження від приватного будинку — це в'їзні ворота у двір. Вони повинні формувати єдиний простір разом із загальним ансамблем будівель і огорожі. Дизайн воріт створює імідж власника дому, формує думку сусідів, гостей і перехожих. Крім цього, ворота — перша перешкода на шляху зловмисників. Традиційні розпашні конструкції поступово відходять у минуле. Необхідність виходити з машини кожного разу, виїжджаючи або ж в'їжджаючи у двір, здатна зіпсувати настрій господарю у похмуру погоду. Гарне рішення цієї проблеми — купівля відкатних воріт. Сучасні технології в поєднанні з індивідуальним дизайном здатні принести комфорт у ваше повсякденне життя. Відкатні ворота для приватного будинку — це не тільки престижно, це ще й дуже зручно. У поєднанні з автоматикою і електронним ключем таке рішення гарантує ваш комфорт і безпеку у власному дворі.


Особливості конструкції відкатних воріт


Система воріт складається з рами, роликів та полотна. Конструкція не займає багато місця у відкритому стані. Полотно відсувається убік, ховаючись за парканом. Надійні та якісні деталі забезпечують тривалу і безпроблемну роботу системи. Дизайн полотна залежить від побажань замовника. Різноманіття відтінків згідно палітри кольорів RAL задовольнить смаки найвимогливішого естета. Конструкція проектується, зварюється і монтується фахівцями згідно індивідуальних побажань клієнта. У комплекті з воротами можлива установка хвіртки: врізної або такої, що розташована окремо. На ній кріплять домофон і відеокамеру для додаткового контролю. Електропривод на зсувних воротах працює від пульта дистанційного керування. Його комплектують антиблокувальною системою, яка забезпечує легке відкриття у разі відключення електроенергії. Можливий також тимчасовий перехід на ручне управління. Фахівці салону AmbassaDoor встановлять усе необхідне обладнання і проведуть повний інструктаж з технічного обслуговування системи.


Купити відкатні ворота в Хмельницькому


Замовляючи ворота, важливо вибрати виконавця, який якісно і за короткий термін завершить усі необхідні роботи. Салон AmbassaDoor працює у цій сфері з 2004 року. Ми встановили сотні в'їзних воріт у Хмельницькому та області. Наші фахівці виїжджають до клієнта для зняття замірів, а після узгодження замовлення зварюють і монтують конструкцію на місці постійного використання. Крім цього, ми займається установкою і технічним обслуговуванням автоматичних систем відкриття воріт. Розрахунок вартості кожного проекту обговорюється індивідуально, так як кошторис залежить від багатьох параметрів: матеріалу рами і полотна, якості механічних деталей, наявності двигуна і електронного замка. Звертайтеся до нашого салону за телефоном +38 (067) 55 00 505, залишайте свої дані у формі замовлення на сайті (розділ «Контакти») або приходьте до салону AmbassaDoor, що знаходиться за адресою вул. Зарічанська, 57/1. Ми із задоволенням втілимо в життя будь-який ваш проект!