Про нас

Шановні клієнти!

Наш шлях на ринку дверних та віконних конструкцій ми розпочали у 2004 році. Увесь цей час ми постійно вдосконалювались професійно, та зростали разом з нашими партнерами – постачальниками та виробниками. Завдяки вимогливим клієнтам досягли значних успіхів у підборі асортименту нашої продукції, яка відповідає новизні технологій, конструктивним вимогам дизайну та теплотехнічним стандартам.

Двері та вироби з дерева несуть величезний сенс в утворенні та оздобленні інтер’єру, а з нашим асортиментом та професійним підходом, дизайн вашого дому буде довго залишатись у тренді новинок. Міжкімнатні двері – це важливий елемент у реалізаціі дизайну інтрерєру, а сучасний інтер’єр потребує ідеального виконання кожної деталі. Тому ми ретельно слідкуємо за тенденціями дверної моди, сучасних рішень, високоякісних технологій. Приділяємо багато уваги індивідуальним проектам, які потребують окремого конструкторського рішення, фактично втілюємо в життя будь-яке побажання нашого замовника.

Двері

В наших салонах ми пропонуємо вироби провідних українських і європейських виробників. Незмінною умовою для співпраці з постачальниками для нас завжди являється якість продукціі, функціональність, практичність та довговічність.

Основна увага приділяється натуральності покриттів – це фарби з великими палітрами, натуральні шпони з унікальними текстурами, натуральне дерево в сучасній обробці для класичних інтер’єрів, а також скло, алюміній, мармур для надсучасних рішень

Вироби з високими якісними і технічними характеристиками ви можете у нас знайти для будь-якого стилю чи дизайнерського рішення.Це завжди буде якісно, стильно, вишукано гарно і актуально на багато років користування.

Віконні конструкції з алюмінію та металопластику сьогодні найчастіше використовуються у заскленні будинків. Нами відібрані та впроваджені в асортимент найкращі системи профілів, які відповідають найсуворішим вимогам до європейських стандартів по енергозбереженню та естетиці, а враховуючи ціни на енергоносії такі конструктивні рішення неодмінно окупляться. Кожна вкладена гривня у енергозбереження, з часом, буде Вам приносити затишок, прибуток у майбутньому, та експлуатаційну надійність наших виробів на довгі роки у зв’язку з високими характеристиками наших систем.

 Гартоване скло, розсувні системи, скління терас, широкоформатне скління - це все сучасні технологічні рішення, які ми Вам із задоволенням запропонуємо і втілимо Ваші мрії в життя.

широкоформатне скління

Отже запрошуємо на наш сайт та у наші фірмові салони, де представлено безліч експозиторів та технічних рішень. І з власного досвіду, ми знаємо, що ви знайдете щось корисне для свого будинку.

Монтажні роботи та сервіс

Від початку утворення нашої компанії ми надаємо послуги з монтажу дверей міжкімнатних, вхідних, як квартирних так і котеджних, перегородок, тощо.

Також монтуємо усю лінійку металопластикових та алюмінієвих вікон згідно з європейськими стандартами та використовуємо лише сертифіковані матеріали, як для кріплення, так і для теплого монтажу.

Наша команда приділяє велику увагу теплотехніці та конструктивним нормативам, тестуємо та використовуємо найякісніші матеріали доступні на нашому ринку. А також ті що використовують у провідних країнах у цій галузі, а це Польща та Німеччина. Також ми постійно відвідуємо спеціалізовані виставки в Італії, Польщі та Німеччині та показуємо нашим клієнтам найсучасніші рішення та технології.

Ми у компанії Ambassadoor вважаємо, що замовлення вікон чи дверей має бути зручним, безпечним, комфортним та невимушеним і приносити лише задоволення від процесу. З багатьма клієнтами ми сформували міцні дружні стосунки і нам завжди приємно зустрічатися з ними.

Запрошуємо разом створювати щось нове та прекрасне разом З салоном Ambassadoor.

З повагою Засновник Віталій Бідов та вся команда Ambassadoor.