Фурнітура

Фурнітура

Ключове значення при виборі фурнітури для дверей має відповідність матеріалів аксесуарів і дверного полотна, цільове призначення та зовнішня естетика.

Якщо мова йде про вхідні двері, варто приділити особливу увагу надійності і міцності загальної конструкції. Так, фурнітура для сталевих, алюмінієвих або металопластикових дверей повинна гарантувати безпеку вашого будинку.

Наприклад, вберегти оселю від взлому, допоможе високий ступінь секретності верхніх і нижніх замків. Також, рекомендується вибирати приховані петлі з високоякісного металу, які характеризуються високою надійністю.

При виборі фурнітури для міжкімнатних дверей, як правило дерев'яних або скляних, важливу роль відіграє естетична складова. Кожен господар прагне до гармонії в інтер'єрі. Якщо не приділити належної уваги таким деталям, як дверні ручки, можна зіпсувати загальне враження про дизайн приміщення в цілому. Так, якщо кімната оформлена в вінтажному стилі, навряд чи варто купувати накладні ультрасучасні вироби.

Якщо необхідно купити фурнітуру для розсувних скляних дверей, важливо забезпечити комфортне, довговічне і невимушене функціонування дверного блоку. Вибирати аксесуари для міжкімнатних дверей зі скла слід виходячи зі способу відкривання стулок, але петлі, замки і ручки повинні кріпиться затискним способом.

Martinelli

Martinelli

Ми маємо великий асортимент продукції від цієї відомої італійської компанії. Дверна фурнітура DND by Martinelli, представлена на сайті нашого інтернет-магазину, відрізняється зразковою якістю, стильним дизайном та доступною вартістю.

Дверна фурнітура dnd martinelli виробляється на власних заводах, на всіх етапах виробництва та під час збирання здійснюється контроль за якостями силами кваліфікованих фахівців. При виготовленні продукції використовуються багато інноваційних досягнень: наприклад, гальванічне покриття Power Chrome для захисту дверних ручок від негативних зовнішніх факторів, а також зносостійкі антикорозійні металеві покриття PVX і PVD.

Tupai

Tupai

При виборі комплектуючих для вхідних та міжкімнатних дверей багато споживачів закономірно віддають перевагу продукції відомих європейських компаній. В даному розділі нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент фурнітури від португальського виробника Tupai.

Кожна ручка Tupai відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками та стильним дизайном. А різноманітність відтінків стійких до зносу покриттів дозволяє легко підібрати модель в залежності від кольору і стилю дверного полотна.

На всіх етапах виробництва здійснюється жорсткий контроль якості, за рахунок чого продукція від Tupai (Тупай) має безліч сертифікатів та нагород (наприклад, ISO 9001), а сам бренд відомий у багатьох країнах Європи.

Linea Cali

Linea Cali

Вся продукція компанії виробляється в Італії і відповідає останнім європейським якостям сировини, що ковзається, технічними характеристиками і опором поверхнево-захисній обробці.

Вироби Linea Calì з полірованим або сатиновим покриттям покриваються гарантією на 10 років, і якщо їх обробляють захистом від цирконію (PVD), вони покриваються 20-річною гарантією. Ця обробка підходить, коли потрібна висока стійкість через жорсткі кліматичні умови, такі як висока вологість і морська сіль, а також сильні навантаження.

System

System

При виробництві ручок компанія ставить акцент на креативність дизайну та високу якість. Під час створення нових моделей працюють керівники компанії у команді з міжнародними дизайнерами. Сьогодні компанія System на ринку представлена ​​більше 50 моделями дверних ручок і більше 2000 меблевих ручок.

Всі ручки робляться зі спеціального сплаву zamak, який відрізняється міцністю та довговічністю. Якість ручок підтверджено багатьма міжнародними сертифікатами. Ручки мають великий термін експлуатації.

Виробництво розташоване в Туреччині. Завод зміг домогтися визнання споживача шляхом суворого виробничого контролю, дотримання високих стандартів якості та правильної побудови партнерських відносин із дилерами по всьому світу.

Colombo

Colombo

Colombo (Коломбо) відома італійське виробництво, що спеціалізується на виготовленні дверних ручок для міжкімнатних і вхідних дверей. Дверні ручки Colombo це стиль, якість, індивідуальність, ціна та визнане світове ім'я. Colombo – це лідер ринку, який диктує модні тенденції та основні напрямки усьому світу.

Сортування:
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки
Новинки
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Топ продаж
Новинки
Новинки
Новинки
Новинки
Новинки
Новинки
Новинки
Новинки
Новинки
Новинки Топ продаж
Новинки
Новинки
Новинки
Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки

Купити дверні ручки від салону AmbassaDoor

 

Дверна фурнітура, а особливо - ручки, повинна бути якісною і довговічною. Ручка виконує як практичну функцію (з її допомогою двері відкриваються і закриваються), так і естетичну. Красива фурнітура здатна підкреслити унікальний стиль дверного полотна. Крім цього, підібравши елегантний аксесуар, можна оновити дизайн і прикрасити старі двері. В інтернет-магазині AmbassaDoor представлений широкий вибір ексклюзивної фурнітури від кращих вітчизняних і закордонних виробників. У нас можна вибрати і купити якісні дверні ручки на будь-який смак.

 

Типи дверних ручок

 

Фактично, кожен виробник самостійно класифікує свій товар. Проте, існує три основних параметри, за якими дверну фурнітуру відрізняють між собою:

 

 • матеріал;

 • принцип роботи та особливості конструкції;

 • призначення.

 

Давайте докладніше розглянемо кожен з них.

 

Матеріал. Дверні ручки можуть бути:

 

 • дерев'яними,

 • алюмінієвими,

 • латунними,

 • сталевими,

 • пластиковими,

 • кам'яними.

 

Дерев'яні ручки виготовляють із твердих порід деревини. Як правило, вони досить масивні і застосовуються в стилі «рустик», але існують також виключення - елегантні вироби, прикрашені витонченою різьбою. На жаль, дерево недовговічне, і не підходить для приміщень з високою вологістю. Зате така різьблена ручка може прикрасити шикарний кабінет господаря будинку.

Алюміній - бюджетний варіант. Аксесуари з нього можуть бути як матовими, так і глянцевими. Використовуються на міжкімнатних дверях.

Вироби з латуні стійкі до перепадів температур. Вони красиві, легкі і при цьому витримують значні навантаження.

Аксесуари з нержавіючої сталі погано реагують на агресивний вплив природного середовища, тому їх не варто використовувати зовні приміщення.

Пластикові ручки встановлюють в поєднанні з недорогими пластиковими дверима - наприклад, у підсобних приміщеннях.

Скляні вироби - це ексклюзив, який виготовляють, використовуючи новітні технології витравлювання і сатинування. Найчастіше бувають комбінованими: метал + скло.

Кам'яні ручки - як і скляні, теж ексклюзив. Доповнюють розкішний інтер'єр елітних будинків у східному стилі. Часто прикрашені різьбою. Витримують високі навантаження, але не витримують різких температурних коливань.

 

Принцип роботи та особливості конструкції. Дверні ручки можуть бути:

 

 • стаціонарними,

 • поворотними,

 • нажимними,

 • спеціальними.

 

Стаціонарні ручки не пов'язані із замком. Форма такого виробу залежить виключно від фантазії дизайнера, але найпопулярнішими вважаються П-подібні і круглі моделі. Встановлюють їх там, де двері відкриваються/закриваються сотні разів на день (магазини, готелі, кафе тощо).

Поворотна фурнітура найчастіше має форму кулі з фіксуючою кнопкою і замковою щілиною. Сфера застосування — ванні кімнати, офіси, іноді житлові приміщення.

Найпопулярніший тип ручок - це натискні. Важіль такої фурнітури пов'язаний з язичком замка, і це дозволяє легко та надійно закривати/відкривати двері. Найчастіше встановлюються на вході до будинку чи квартири.

Спеціальні ручки використовуються на технічних дверях (наприклад, на протипожежних). Вони розроблені для вирішення певних завдань і у побуті застосовуються рідко.

 

Призначення. Тут все досить просто: існує фурнітура для вхідних і для міжкімнатних дверей. Головна відмінність - умови експлуатації, від яких залежать характеристики моделі.

 

 

Інтер'єр приміщення складається з багатьох елементів. Сама по собі дверна ручка не є чимось особливим, але вона повинна справно і якісно виконувати своє пряме призначення - відкривати і закривати двері. В інтернет-магазині AmbassaDoor ви можете вибрати і купити дверні ручки від відомих вітчизняних та закордонних виробників. Наші консультанти допоможуть вам у разі виникнення додаткових запитань.